جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در روزهایی که تهران تعطیل است

۱۵م دیماه ،

جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در روزهایی که تهران تعطیل است

در هفته‌ای که گذشت قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی باز هم افزایش یافت.

به گزارش «عصرخودرو»، در این هفته در محصولات گروه خودروسازی سایپا، خودروی سایپا ۱۱۱ به قیمت حدود ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به صورت تحویل ۱۰ روزه به فروش می‌رسید. در حالیکه قیمت رسمی این خودرو ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان است.
به گزارش «ایسنا» سایپا SL 131 نیز به قیمت حدود ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و SX 131 نیز به قیمت حدود ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه می‌شد. البته قیمت رسمی SL 131 معادل ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و SX 131 نیز ۱۱ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شده است.
قیمت تیبا نیز به حدود ۱۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان در تحویل ۱۰ روزه رسید. البته قیمت رسمی این خودرو اندکی کمتر و ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان تعیین شده است. تندر ۹۰ مدل E2 پارس خودرو نیز به قیمت حدود ۲۸ میلیون تومان به فروش می‌رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان است.
قیمت مگان ۲۰۰۰ اتومات نیز با افزایش قابل توجهی به حدود ۶۵ میلیون تومان رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۴۴ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان تعیین شده است. ماکسیما نیز در حالی به قیمت حدود ۹۵ میلیون تومان به فروش می‌رسید که قیمت رسمی این خودرو ۸۵ میلیون تومان است.
در هفته قبل در گروه محصولات ایران خودرو، خودروی پژو ۲۰۶ در بعضی نمایندگی‌های فروش موجود نبود. قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز در مدل V9 این خودرو به حدود ۴۳ میلیون تومان و در مدل V8 نیز حدود ۳۴ میلیون تومان رسید. این در حالی است که قیمت رسمی مدل V9 حدود ۲۶ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و مدل V8 نیز ۲۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان است.
تندر ۹۰ ایران خودرو نیز در مدل E2 آن به قیمت حدود ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید. در حالیکه قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون تومان تعیین شده است.
پژو ۴۰۵ نیز به قیمت حدود ۱۹ میلیون تومان عرضه می‌شد. البته قیمت مصوب این خودرو ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان است. قیمت پژو پارس سال نیز به حدود ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. قیمت رسمی این خودرو نیز حدود ۲۳ میلیون تومان تعیین شده است.
به گزارش «ایسنا»، قیمت‌های یاد شده نسبی بوده و با توجه به نوسان عرضه از سوی خودروسازان و بعضی ضعف‌های نظارتی، این قیمت‌ها با درصدی از نوسان و تفاوت در نمایندگی‌های فروش مختلف همراه است.

جمعه ۱۵ دى   ۱۲:۴۰

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ