حذف برنامه‌ تبلیغی حدادعادل از تلویزیون و رادیو

۲۰خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

ایران > انتخابات– ممتازنیوز:
در پی انصراف غلامعلی حداد عادل از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، تنها برنامه‌ تبلیغی باقیمانده از او در تلویزیون حذف می‌شود.

ایسنا نوشت: در پی انصراف حداد عادل یکی از هشت نامزد انتخابات ریاست جمهوری که امروز ۲۰ خرداد ماه انجام شد، دومین مستند تبلیغاتی وی که قرار بود سه‌شنبه، ۲۱ خرداد ماه ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه از شبکه اول پخش شود، حذف می‌شود.

ضرغامی در نشستی که روز برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوبت حضور نامزدها در رسانه ملی با خبرنگاران داشت، دربارهٔ‌ انصراف بعضی از نامزدها از حضور در برنامه‌های تبلیغاتی صداوسیما و همچنین تغییر در تنظیم جدول برنامه‌ها توضیح داده بود.

رییس سازمان صداوسیما اعلام کرده بود:«اگر نامزدی در حین زمان مقرر انصراف دهد، به طور طبیعی برنامه‌های آن نامزد در جدول حذف می‌شود و هیچ اتفاق دیگری نمی‌افتد. ما هم بنا نداریم جدول را برهم بزنیم؛ البته اگر این اتفاق از قبل می‌افتاد ممکن بود ما برنامه‌های جدولمان را بهتر و فشرده‌تر ببندیم اما اگر در طول این روزها که برنامه‌های انتخاباتی پخش می‌شود، این اتفاق بیفتد نامزدها حذف می‌شوند.»

حداد عادل پیش از این در تمام برنامه‌های تبلیغاتی خود در رادیو و تلویزیون شرکت کرده بود و با انصراف وی در فاصله‌ چهار روز مانده به برگزاری انتخابات یازدهم، تنها برنامه‌ تبلیغی باقیمانده‌ او که یک فیلم مستند است، پخش نمی‌شود.

حداد عادل بجز این فیلم مستند فرصت باقیمانده‌ دیگری برای تبلیغ در تلویزیون نداشت.

غلامعلی حداد عادل امروز دوشنبه ۲۰ خرداد ماه از ادامه حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد و در بیانیه‌ای ۱۰ بندی سبب را به مردم توضیح داد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ