حمایت منافقین از جیش العدل

شعف و شادمانی فرقه رجوی از اقدام تروریستی جیش العدل بر اساس ماهیت خشونت طلبانه و تروریستی این فرقه قابل ارزیابی است. این گروه که خود سابقه ترور ۱۲ هزار شهروند ایرانی را در پرونده اش دارد و حالا که به سبب شرایط اضمحلال توان اقدامات تروریستی را از دست داده است به اقدامات تروریستی گروه های چون جیش العدل دل خوش کرده است.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، نقل از انجمن دفاع از قربانیان تروریسم نوشت: فرقه تروریستی مجاهدین خلق از ترور دادستان زابل توسط گروه تروریستی جیش العدال اظهار خوشحالی کرد. این فرقه ترور موسی نوری را اقدامی تحسن برانگیز دانست که توسط فرزندان غیور مردم سیستان و بلوچستان صورت گرفته است.

شعف و شادمانی فرقه رجوی ها از اقدام تروریستی جیش العدل بر اساس ماهیت خشونت طلبانه و تروریستی این فرقه قابل ارزیابی است. این گروه که خود سابقه ترور ۱۲ هزار شهروند ایرانی را در پرونده اش دارد و حالا که به سبب شرایط اضمحلال توان اقدامات تروریستی را از دست داده است به اقدامات تروریستی گروه های چون جیش العدل دل خوش کرده است.

فرقه منافقین در حالی تروریست های جیش العدل را فرزندان غیور سیستان و بلوچستان خوانده که مردم سیستان و بلوچستان بیشترین مشارکت را در انتخابات ریاست جمهوری اخیر داشته و همواره خواهان تحقق خواسته های خود به اشکال مسالمت آمیز بوده اند.

مولوی عبدالحمید امام جمعه زاهدان و دیگر شخصیت های برجسته اهل سنت این منطقه همواره این اقدامات تروریستی را محکوم کرده و آن ها را از مردم منطقه جدا دانسته و بسیار زیانبار برای توسعه سیستان و بلوچستان ارزیابی می کنند.

نگاهی به بیانیه های جیش العدل نشان می دهد که آنها دارای افکار وهابی و تمایلات فرقه ای شدید بوده و عمیقا تحت تاثیر گروه های تروریستی منطقه ای چون القاعده عمل می کنند. آنها عملا اعلام کرده اند که به دنبال کشاندن ناامنی ها در سوریه به ایران می باشند و به زعم خود این گونه می خواهند از سیاست های ایران در منطقه خاورمیانه و سوریه انتقام بگیرند. البته این یکی از مهمترین خواسته های مشترک منافقین و جیش العدل است .

این موضوعات اساس هیچ گونه ارتباطی به مردم سیستان و بلوچستان ندارد که منافقین ناشیانه چنین موضع گیری می کنند هر چند از یک گروه تروریستی در حال فروپاشی که ماهیت تروریستی دارد توقعی بیش از این نیست.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ