خسرو دانشجو: تدفین شهدا گمنام در دانشگاه‌ها مایه خیر و برکت در جامعه دانشگاهی کشور است

05-45.jpg

رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، ارتباط میان ملت و ارزش‌های دفاع مقدس و رهبر معظم انقلاب را ارتباطی ناگسستنی خواند و تشییع و تدفین شهداء گمنام دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات را موجب برکات بسیار برای این مجموعه دانشگاهی و منشاء تحولات چشمگیر فرهنگی در دانشگاه دانست.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر خسرو دانشجو در جلسه ستاد برگزاری تشییع و تدفین ۲ شهید گمنام در واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه مجموعه دانشجویان، اساتید، مدیران و کارکنان دانشگاه حضور شهداء دفاع مقدس در دانشگاه را فرصت مغتنم می‌دانند، اقتداء تمام عیار به ولایت و پیروی از پیام الهی شهداء را عامل مهم عبور از مشکلات کشور اعلام کرد.

وی گفت: واحد علوم و تحقیقات تمام امکانات، نیروی انسانی و منابع موجود برای تکریم حداکثر و میزبانی شایسته از این شهداء را بکار گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه با تمام توان و به نحو احسن بدنبال برگزاری مراسم باشکوه و میزبانی از شهداء، خانواده معظم شهداء و ملت شریف و شهید پرور در دانشگاه خواهیم بود، تصریح کرد: هرآنچه که انجام داده و تدارک ببینیم قطره ای از اقیانوس ایثارگری و تجلیل از شجاعت و ازخود گذشتگی این شهداء را نیز انجام نداده ایم.

رئیس واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه تدفین شهداء گمنام در دانشگاه‌ها مایه خیر و برکت در جامعه دانشگاهی است، گفت: برکت خون شهداء مکر دشمنان ملت بزرگ و شهید پرور کشور و ارزشهای اسلامی کشورمان را خنثی خواهد کرد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *