خطای مخابرات در ارسال پیامک تغییر رمز

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با اشاره به اینکه دستوری به بانک‌ها برای تغییر دوباره رمز‌ عابر بانک‌ها داده نشده، از اشتباه شرکت مخابرات در ارسال پیامک نقل و انتقال وجوه برای برخی مشتریان بانکی خبر داد.
ناصر حکیمی با بیان اینکه بانک مرکزی هیچ دستوری به بانک‌ها برای تغییر مجدد رمز عابر بانک مشتریان نداده اظهارداشت: بنده و هیچ کسی در بانک مرکزی چنین دستوری نداده و نیازی هم به تغییر دوباره رمز‌ها نیست.
به گزارش فارس، امروز برخی اخبار منتشر شده از دستور دوم بانک مرکزی به بانک‌ها برای تغییر دوباره رمز توسط خود بانک‌ها خبر داده بود.
وی در خصوص پیامک اعلام کسر وجه از حساب برخی افراد نیز گفت: این پیامک، اشتباهی بود که از ناحیه شرکت مخابرات صورت گرفته بود.
مدیر اداره نظام‌های پرداخت‌ بانک مرکزی تصریح کرد: برخی بانک‌ها خدمات پیامکی برای مشتریان خود دارند و در صورت واریز یا برداشت از حساب این پیامک برای آنها ارسال می‌شود و این پیام به افراد مورد نظر ارسال نشده و اشتباها به افراد دیگری ارسال شده است.
حکیمی ادامه داد: وقتی از بانک ها در این باره سوال کردیم آنها گفتند که لیست مشتریان ما درست بوده و مخابرات اشتباهی این پیام را ارسال کرده است.

iTanalyze.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *