دانشجویان مهمان مشمول استفاده از خوابگاه نمی‌شوند

148-5.jpg

مدیر امور آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: امسال ۲۷۰ دانشجو از سایر دانشگاه‌های دولتی کشور به این دانشگاه منتقل شدند؛ همچنین ۳۱۲ دانشجوی این دانشگاه به دیگر دانشگاه‌های دولتی کشور انتقال می‌یابند.

دکتر محسن جان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، با بیان این‌که نقل و انتقالات دانشجویان در مقطع کارشناسی صورت گرفته است، اظهارداشت: طبق آیین‌نامه نقل و انتقالات وزارت علوم، انتقال دانشجوی روزانه به دوره روزانه، اما با شرط پرداخت شهریه دوره شبانه انجام می‌شود.

وی گفت: شرط پذیرش نقل و انتقالات دانشجویان طبق آیین‌نامه وزارت علوم داشتن معدل بالای ۱۳ در هر رشته، گذراندن یک ترم در دانشگاه مبدا و ابتدا ارائه تقاضای مهمانی برای یک ترم است. دانشجویان متاهل در اولویت قرار می‌گیرند.

مدیر امور آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه‌داد: درباره دانشجویانی که دارای شرایط خاص مانند بیماری و غیره ‌هستند در کمیسیون تصمیم‌گیری‌ می‌شود؛ امسال با نقل و انتقال حدود ۱۰ نفر از دانشجویان دارای شرایط خاص از سوی دانشگاه موافقت شد.

وی توضیح‌داد: به دانشجویانی که در این دانشگاه به صورت مهمان پذیرش می‌شوند، خوابگاه تعلق نمی‌گیرد ولی دانشجویانی که در نقل و انتقالات پذیرش می‌شوند، مشمول استفاده از خوابگاه می‌شوند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ