دانلود بخشی از فایل ZIP توسط نرم‌افزار IDA

۱۳م اسفند ،

بدین منظور:
ابتدا (ترفندستان) در حالی که نرم‌افزار Internet Download Accelerator در حالت اجرا است اقدام به دانلود فایل ZIP مورد نظر کنید.
پس از نمایش پنجره‌ی دانلود (Add download) بر روی دکمه‌ی Download later کلیک کنید تا فایل مورد نظر به لیست دانلودها اضافه شود.
اکنون در محیط نرم‌افزار و در لیست دانلودها بر روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و Get ZIP archive contents را انتخاب کنید.
پنجره‌ای باز خواهد شد که به تحلیل فایل فشرده می‌پردازد و پس از آن پنجره‌ی دیگری به طور خودکار نمایان می‌شود که محتویات فایل فشرده را نمایش می‌دهد.
اکنون کافی است تیک فایل یا فایل‌های مورد نظر خود که قصد دارید از داخل فایل فشرده دانلود شوند را فعال نگاه دارید.
سپس بر روی دکمه‌ی OK کلیک کنید.
فایل فشرده‌ای شامل فایل‌های که انتخاب کرده بودید دانلود می‌شود.

دقت کنید با این ترفند تنها امکان دانلود محتویات فایل‌های فشرده با فرمت ZIP وجود دارد.
برای دانلود آخرین نسخه این نرم‌افزار می‌توانید به سایت سازنده به آدرس http://www.westbyte.com/index.phtml?page=download مراجعه نمایید.

دانلود بخشی از فایل ZIP توسط نرم‌افزار IDA سطح ترفند: متوسط
دانلود بخشی از فایل ZIP توسط نرم‌افزار IDA در صورت داشتن سوال و یا مشکل پیرامون این ترفند، می‌توانید آن را در انجمن‌های تخصصی ترفندستان مطرح کنید.
دانلود بخشی از فایل ZIP توسط نرم‌افزار IDA منبع ترفند: وب سایت ترفندستان
دانلود بخشی از فایل ZIP توسط نرم‌افزار IDA به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این ترفند منبع آن را نیز ذکر کنید. استفاده از این ترفند تنها با ذکر نام وب سایت ترفندستان مجاز است.
دانلود بخشی از فایل ZIP توسط نرم‌افزار IDA لینک مستقیم ترفند:

http://www.tarfandestan.com/1391/12/14/preview-and-download-zip-archive-contents-by-ida.htmlترفندستان | Tarfandestan – اولین و بزرگترین وب سایت تخصصی ترفند های کامپیوتر و اینترنت
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *