دستگیری ۱۲۴ نفر از اوباش در مرحله هشتم طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۱۲۴ نفر در جریان هشتمین مرحله از طرح اقتدار خبر داد.

دستگیری ۱۲۴ نفر از اوباش در مرحله هشتم طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی

به گزارش ممتاز نیوز، سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات هشتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی گفت: عملیات بزرگ یورش به مخفیگاه‌های اوباش، قماربازان، مجرمان و متخلفانی که در پایتخت لانه کرده بودند در هشتمین مرحله از طرح اقتدار با تلاش همکاران در پلیس امنیت، فتا و اطلاعات به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۲۴ نفر در این عملیات از اوباش سطح‌دار دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: ۶۳ نفر از این افراد، اوباشی هستند که اقدام به تخریب، شرارت و نزاع می‌کردند و ۱۶ نفر اوباشی بودند که اقدام به توزیع مشروبات الکلی می‌کردند و هفت نفر از اراذلی بودند که اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کردند و ۱۷ نفر کسانی بودند که مراکز قمار و فساد دایر کرده بودند.

رحیمی با اشاره به دستگیری ۲۱ نفر از مزاحمان نوامیس در محلات مختلف تهران اظهار کرد: ۱۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری و ۳۱ قبضه شبه سلاح و ۷۴۲ عدد قشنگ جنگی و بالغ بر ۱۷۰ سلاح سرد از این افراد کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه واحد‌های صنفی توسط پلیس امکان تحت کنترل قرار گرفتند، اظهار کرد: ۷۳ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شدند.

رحیمی تصریح کرد: پلیس گذرنامه سه باند جعل مدارک و قاچاق انسان را منهدم کرد و همه این افراد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در حوزه پلیس اماکن بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق که متاسفانه بخشی سرطان زا بودند در یکی از انبار‌های جنوب تهران کشف و ضبط شد.

وی در ادامه گفت: با دستگیری سه نفر از متهمان که در فضای مجازی اقدام به فروش دارو‌های غیرمجاز و تاریخ گذشته می‌کردند بالغ بر ۱۶۰ هزار انواع و اقسام دارو را کشف کردند که بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

رحیمی اذعان کرد: ۳۷ متهم در حوزه جرایم فضای مجازی دستگیر شدند که بالغ بر سه هزار و ۹۰ نفر شاکی داشتند و میزان اموال بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *