دستگیری ۵۰ نفر از اراذل و اوباش در نهاوند

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند از اجرای طرح برخورد شدید با اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد.

دستگیری ۵۰ نفر از اراذل و اوباش در نهاوند

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ ذبیح‌الله درویشی روز یک‌شنبه ۸ اسفند در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: خط قرمز پلیس امنیت مردم و شهروندان است و با کسانی که بخواهند مخل امنیت شوند به شدت برخورد می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به وقوع سه فقره قتل در نهاوند در هفته گذشته، افزود: با تلاش عوامل انتظامی قاتل حادثه اول در کمتر از دو ساعت دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

درویشی تصریح کرد: در قتل دوم نیز که دو نفر توسط یک نفر به قتل رسیدند در کمتر از ۷۲ ساعت قاتل و هم‌دستانش دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در ادامه با اشاره به طرح مبارزه با اراذل و اوباش در نهاوند، گفت: در هفته گذشته این طرح در نهاوند شروع شده است و بیش از ۷۰ قبضه سلاح سرد و چند قبضه سلاح گرم کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی نهاوند خاطرنشان کرد: این طرح به صورت منسجم و مقتدرانه اجرا می‌شود و تاکنون ۵۰ نفر از اراذل و اوباش سطح یک و سه شهرستان نهاوند در این طرح دستگیر شدند.

درویشی بیان داشت: به معدود افرادی که درصدد درگیری و قدرت نمایی هستند و از سلاح سرد استفاده می‌کنند هشدار می‌دهیم که پلیس بدون هیچ‌گونه اغماضی با آن‌ها برخورد می‌کنند.

وی در پایان تاکید کرد: سخت‌ترین برخورد قانونی پلیس با قانون شکنان و مخلان امنیت انجام می‌شود و در این زمینه هیچ‌گونه مماشاتی با اراذل و اوباش نداریم.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.