دلیل نیمه تمام ماندن بازی آذرباتری ارومیه و هراز آمل در لیگ برتر والیبال

دیدار تیم‌های آذرباتری ارومیه و لبنیات هراز آمل در ارومیه نیمه تمام ماند.

دلیل نیمه تمام ماندن بازی آذرباتری ارومیه و هراز آمل در لیگ برتر والیبال

به گزارش ممتاز نیوز، هفته نوزدهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران پیگیری شد که بازی آذرباتری و هراز آمل در ارومیه نیمه تمام ماند.

فدراسیون والیبال درباره دلایل نیمه تمام ماندن این بازی نوشت: در طول دو ست این مسابقه تیم میزبان در کنترل تماشاگران موفق عمل نکرد و به دفعات تماشاگران از کلمات نامناسب استفاده کردند که ناظر مسابقه چند بار از مسئولان باشگاه و اجرایی سالن خواست تماشاگران را کنترل کنند.

بعد از پایان ست دوم، ناظر مسابقه بر اساس آئین‌نامه اجرایی و انضباطی مسابقات، از ادامه مسابقه جلوگیری کرد و بازی متوقف شد تا کمیته انضباطی درباره این مسابقه تصمیم‌گیری کند.

محمد‌شعبان‌پور سرپرست لبنیات هراز در مورد ترک زمین گفت: بازی دو بر صفر به سود ما در جریان بود که پس از پایان ست دوم به دلیل اعتراض میزبان به داور دیدار و تصمیم داور و ناظر زمین بازی را ترک کردیم‌.

سرپرست تیم بزرگسالان لبنیات هراز اذعان داشت: هیچ بی احترامی در ارومیه به تیم ما نشد و اعتراض هواداران و تیم میزبان به داور بازی بود که با تصمیم آن ها به ما اعلام شد زمین بازی را ترک کنیم و این دیدار ادامه نخواهد یافت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *