دوربین‌های نظارت تصویری پایتخت تا پایان سال به مرز ۷۵۰ دستگاه می‌رسد

دوربین‌های نظارت تصویری پایتخت تا پایان سال به مرز ۷۵۰ دستگاه می‌رسد

عصر خودرو : مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه ترافیک پایتخت در حال حاضر با حدود ۶۰۰ دوربین نظارت تصویری تحت نظارت و مدیریت قرار دارد گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال ۱۸۰ دوربین نظارت تصویری جدید در سطح تهران نصب و راه اندازی می شود.

به نقل از ایسنا، مهندس حجت الله بهروز افزود: با نصب دوربین های جدید، مجموع دوربین های نظارت تصویری تهران تا پایان سال به مرز بیش از ۷۵۰ دستگاه می رسد که با تحقق این مهم، نظارت و مدیریت بهتر و دقیق تر بر وضعیت ترافیک شهر امکان‌پذیر می شود.

وی در ادامه همچنین در مورد توسعه شبکه فیبر نوری در تهران گفت: در حال حاضر شبکه فیبر نوری پایتخت حدود ۷۰۰ کیلومتر است که برنامه‌ریزی‌های صوت گرفته در تلاشیم امسال حدود ۲۰۰ کیلومتر شبکه فیبر نوری را گسترش دهیم به مرز ۹۰۰ کیلومتر برسیم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال ۶۰ کیلومتر شبکه فیبر نوری گسترش یافته است گفت: هرچه شبکه فیبر نوری گسترده تر و کامل تر باشد امکان به کارگیری سیستم های هوشمند در کنترل ترافیک بیشتر وجود دارد چنانچه نصب چراغ های راهنمایی هوشمند، ایجاد تقاطع های هوشمند، نصب دوربین های نظارت تصویری و ثبت تخلفات، مدیریت و کنترل ناوگان حمل ونقل عمومی و ترافیک همه و همه وابسته به ایجاد شبکه فیبر نوری است.

دوشنبه ۱۹ تیر   ۱۳:۲۷


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ