دیدار صمیمی رئیس‌جمهور با جانباز ۷۰ درصد

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

روحانی: «اگر امروز دشمنان ملت ایران به خود جرأت نمی‌دهند به منافع و عظمت این ملت تعدی کنند، تنها به پشتوانه ایثار ایثارگران و خانواده‌های معظم شهیدان است.»

نیوزبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری: حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس‌جمهور همزمان با ایام عید سعید غدیرخم با حضور در منزل حسین فیاض جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در فضایی صمیمانه و معنوی با وی و خانواده این جانباز گرانقدر دیدار کرد.

روحانی در این دیدار با تجلیل از ایثارگری‌های شهدا، جانبازان و خانواده‌های آنان اظهارداشت: اجر عمل ایثارگران در نیت‌های پاک آنان است؛ ایثارگرانی که در دوران ۸ سال دفاع مقدس به جبهه‌ها رفته و از کشور دفاع کردند، برای خدا و حمایت از اسلام در برابر کسانی بود که می‌خواستند در مقابل این ملت و آرمان‌های آن بایستند.

رئیس‌جمهور افزود: ایثارگران در آن ایام سخت، امام(ره) و انقلاب را تنها نگذاشتند و با حضور خود در صحنه دفاع از کشور کاری بزرگ را به انجام رسانده و پرچم اسلام را برافراشته نگاه داشتند.

وی جانبازان و ایثارگران را الگویی والا برای ملت ایران توصیف کرد و گفت: اگر امروز دشمنان ملت ایران به خود جرأت نمی‌دهند تا به منافع و عظمت این ملت تعدی کنند تنها به پشتوانه ایثار ایثارگران و خانواده‌های معظم شهیدان است.

روحانی ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس سد محکمی برای ملت ایران در برابر بسیاره‌خواهی‌های مستکبران بود.

رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: عزت، عظمت و استقلال امروز کشور، ثمره مجاهدت بزرگ امام راحل و فداکاری‌های ایثارگران بوده و امروز نیز ملت ایران در سایه رهنمودها و هدایت های مقام معظم رهبری ادامه دهنده آن مسیر نورانی می باشند.

روحانی افزود: امیدوارم دعای ملت ایران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و شما جانبازان پشتوانه دولت در جهت رسیدن به اهداف و آرمان‌های متعالی خود باشد و همگی در مسیری گام برداریم که مورد رضای خداوند است.

رییس‌جمهور همچنین با تبریک ایام عید سعید غدیر خم، گفت: ما هر آنچه از خلوص، رادمردی، دستگیری و عبادت در اختیار داریم از امیرالمومنین علی (ع) است که انشاالله بتوانیم در طول عمر خود پیرو راه ایشان باشیم.

در این دیدار حسین فیاض جانباز هفتاد درصد دفاع مقدس نیز خاطراتی از نحوه حضور خود در جبهه‌های دفاع مقدس و حال و هوای آن ایام بیان کرد.

حسین فیاض متولد سال ۱۳۴۳ است که در دوران دفاع مقدس در عملیات‌های گوناگونی همچون والفجر(۴) و والفجر(۸) حضوری فعال داشته و در چند مرحله از ناحیه پا، چشم و فک و صورت به فیض جانبازی نائل آمده است.

در این دیدار حجت الاسلام شهیدی معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، آشنا مشاور رییس جمهور و حسین فریدون، روحانی را همراهی کردند.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *