رئیس بسیج رسانه: اصحاب رسانه مطالبات صنفی خود را با ریل‌گذاری درست از مسئولان پیگیری کنند

رئیس بسیج رسانه، با بیان اینکه خروجی هیئت‌های اندیشه‌ورز باید منجر به تشکیل یک نظام صنفی شود، تصریح کرد: اصحاب رسانه در سطح کشور باید مطالبات صنفی خود را با ریل‌گذاری درست از مسئولان پیگیری کنند.

رئیس بسیج رسانه: اصحاب رسانه مطالبات صنفی خود را با ریل‌گذاری درست از مسئولان پیگیری کنند

به گزارش ممتاز نیوز، عباس محمدیان در دیدار با اعضای هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به نقش رسانه در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: حرکت رسانه باید حرکت پیش رونده نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و در راه تحقق این مهم نقش رسانه به ویژه رسانه‌های انقلابی بسیار حائز اهمیت است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با تاکید بر اینکه تحول در جامعه بدون حضور اصحاب رسانه اثرگذاری لازم را ندارد، بیان کرد: در نظام تحولی و نظام بازتعریف جبهه رسانه باید در چند ضلع حرکت کنیم زیرا نظام صنفی در رسانه دارای ضعف‌های متعددی است.

محمدیان با بیان اینکه خروجی هیئت‌های اندیشه‌ورز باید منجر به تشکیل یک نظام صنفی شود، تصریح کرد: اصحاب رسانه در سطح کشور باید مطالبات صنفی خود را با ریل‌گذاری درست از مسئولان پیگیری کنند.

وی نقش مطالبه درست در تحقق خواسته‌های اصحاب رسانه را بسیار مهم دانست و بیان کرد: باید اصحاب رسانه و هیئت های اندیشه ورز از دولت درخصوص تشکیل نظام صنفی مطالبه داشته باشند.

به گفته رئیس سازمان بسیج رسانه کشور مسائل اهمیت دار رسانه در هر استان باید توسط اصحاب رسانه شناسایی و سپس برای تحقق این مطالبات اقدامات لازم اتخاد شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *