ربایش کودکان عرب برای تربیت جاسوس

جام جم آنلاین: منابع اسرائیلی فاش کردند که سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» کودکان و نوجوانان عرب را می‌رباید و پس از ترتیب آنها به عنوان جاسوسان این رژیم به کشورهای عربی اعزام می‌کند.

موساد کودکان کم سن و سال را در کشورهای عربی ربوده و آنها را جهت تربیت به عنوان جاسوس به اسرائیل انتقال می‌دهد و پس از اتمام دوره‌های ‌آموزشی به کشورهای عربی اعزام می‌کند تا در نهادهای دولتی و داخل سازمان‌ها و ارگان‌های این کشور اعم از سیاسی و نظامی نفوذ کنند.

بر اساس این گزارش این کودکان به دلیل داشتن لهجه عربی و حفظ برخی از آیات قرآن کریم به راحتی می‌توانند در دستگاه‌های دولتی کشورهای عربی نفوذ کنند و گذشته از آن کم سن و سال بودن آنها یکی از مزایایی است که موساد می‌تواند راحت‌تر آنها را جذب کرده و به خادمانی وفادار و امانتدار تبدیل سازد.

سفارتخانه‌های آمریکا و کشورهای غربی در کشورهای عربی و اسلامی نیز در این کار به موساد کمک کرده و زمینه سفر این کودکان به اسرائیل را فراهم می‌کنند.

شاید مزدور اسرائیلی که حدود دو هفته پیش دستگاه‌های امنیتی یمن وی را بازداشت کردند، یکی از آنها باشد که در بازجویی‌های خود اذعان کرد که بسیاری از کودکان یمنی که سال‌ها پیش گم شده بودند از طریق سازمان‌های صهیونیستی به کشورهای همسایه و نیز اسرائیل قاچاق شدند تا در آنجا به عنوان جاسوسان موساد آموزش ببینند.

وی در سن ۱۷ سالگی به طور قاچاقی از یمن به یک کشور حوزه خلیج فارس رفته و از آنجا نیز به کنسولگری آمریکا منتقل شده است و در آنجا نیز پس از انجام آزمایشات دی ان ای مجوز سفر به اسرائیل برای وی صادر و از طریق خاک عربستان به اردن و از آنجا نیز به تل‌آویو سفر کرده و در این شهر پس از گذراندن دوره‌های آموزشی توسط عناصر موساد برای جاسوسی به یمن اعزام شده است.(فارس)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *