روایت سایت بلژیکی از مشکل جدید بیرانوند برای انتقال به آنتورپ

یک سایت بلژیکی از مشکل دیگری که برای انتقال علیرضا بیرانوند به بلژیک ایجاد شده است نوشت.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال نیوز بلژیک، انتقال علیرضا بیرانوند به آنتورپ بلژیک بار دیگر با مشکل روبرو شده است و آن هم مشکل ویزای این بازیکن است که باعث شد تا او نتواند امروز راهی آنتورپ بلژیک شود.

 آنتورپ این هفته ژان بووتز را به عنوان دروازه بان جدید معرفی کرد. این دروازه بان در اکسل موسکرون بازی کرد. در حالی که دروازه بان دیگر ایرانی قرار بود امروز راهی آنتورپ بلژیک شود با مشکل روبرو شد و نتوانست وارد این کشور شود. 

آنتورپ چندین ماه است که سعی در جذب دروازه بان تیم ملی ایران دارد. در بهار حتی صحبت از یک قرارداد بود اما معلوم شد که صحبت ها نهایی نشده است. اکنون، تنها معاینات پزشکی باقی مانده است و همه چیز درباره انتقال بیرانوند به آنتورپ نهایی شده است.

این دروازه بان ۲۷ ساله پیش از این چندین بار سعی کرده به بلژیک سفر کند که با مشکل روبرو شده است. یکی از این موانع شیوع ویروس کرونا بود که برنامه ها را مختل کرد و حالا مشکل دیگر در مورد ویزاست. انتظار می رود بیرانوند آخر هفته در “درون نورد” باشد.

باشگاه او، پرسپولیس در توئیتی اعلام کرد که ظاهرا ویزای او به مشکل خورده است و او نتوانست راهی بلژیک شود. باید دید حالا که ژان بووتز به عنوان دروازه بان به آنتورپ پیوسته است، باشگاه آنتورپ همچنان به حضور بیرانوند پافشاری می کند یا خیر؟

انتهای پیام

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.