روزی روزگاری فوتبال؛ شروع پروژه نیکی کریمی با سپاهان

سینما و تلویزیون > چهره‌ها– ممتازنیوز:
نیکی کریمی مجله تصویری «روزی روزگاری فوتبال» را با سپاهان کلید می‌زند.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه سپاهان، مجله تصویری روزی روزگاری فوتبال که با همکاری فدراسیون فوتبال و با کارگردانی نیکی کریمی آماده می‌شود از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که شماره اول آن که مستندی درباره باشگاه سپاهان است به زودی عرضه خواهد شد.

«روزی روزگاری فوتبال» اولین تجربه کارگردانی نیکی کریمی در شبکه نمایش خانگی کشور است.

پایگاه خبری باشگاه سپاهان نوشت: این هنرمند شایسته کشورمان  با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه با علیرضا رحیمی و سایر مسئولان فولاد مبارکه سپاهان در مورد مستند خود به گفتگو پراخت و اطلاعات دقیق تری از مسائل و برنامه های این باشگاه را جویا شد.

sepahan club

نیکی کریمی که به همراه همکاران خود امروز در باشگاه سپاهان حضور یافته بود در این باره به سایت باشگاه گفت: با توجه به مطالعه و شناختی که از باشگاه سپاهان دارم در صددم تا اولین نسخه این مجله تصویری با موضوع سپاهان وارد بازار شود.

وی ادامه داد: قلبا سپاهان را دوست دارم و معتقدم این باشگاه بزرگ و حرفه ای می تواند الگوی مناسبی برای سایر باشگاه ها باشد. ضمن اینکه قهرمانی های تیم فوتبال سپاهان و آمارها و رکوردهای بی نظیری که این باشگاه دارد باعث شد تا از این مستند را از سپاهان کلید بزنیم.

نیکی کریمی تصریح کرد: قبل از انتشار اولین نسخه مجله تصویری روزی روزگاری فوتبال که به سپاهان اختصاص یافته است در نشستی خبری جزئیات این مستند را تشرح خواهیم کرد.

گفتنی است ساخت مستند روزی روزگاری فوتبال به کارگردانی نیکی کریمی در باشگاه سپاهان رسما آغاز شد.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *