سردار رمضان شریف: رژیم صهیونیستی، پایگاه​های آموزشی ترور در سراسر جهان ایجاد می​کند

مسوول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: رژیم صهیونیستی با تعامل حکام مستبد جهان و استفاده از نفوذ قدرت‌های استکباری همانند آمریکا، به تأسیس پایگاه‌های آموزشی ترور در سراسر جهان اقدام می‌کند.

 سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، افزود: امروز پرونده رژیم صهیونیستی در مجامع بین‌المللی برای طراحی ترورهای مختلف و برپایی پایگاه‌های آموزشی تروریست‌ها، پرونده‌ای بسیار قطور است.
وی خاطرنشان کرد: امروز به دلیل تحت سلطه بودن مجامع بین‌المللی از سوی استکبار جهانی، نمی‌توان این مجامع را مراجعی توانمند برای رسیدگی به اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی ارزیابی کرد.
سردار شریف با بیان اینکه اراده‌ای از سوی مجامع بین‌المللی برای محکومیت جنایات صهیونیسم مشاهده نمی‌شود، اظهارداشت: سالهاست که رژیم صهیونیستی از شیوه ترور برای از میان برداشتن افراد موثر ملت‌ها استفاده می‌کند و ترورهای این رژیم در لبنان، فلسطین و سایر کشورها برای آسیب زدن به مسلمانان، پرونده بسیار شفافی دارد.
سردار شریف ضمن تأکید بر محرز بودن سنگ‌اندازی رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنی جدی این رژیم با ملت ایران، هر روز بیش از پیش آشکارتر می‌شود و وقایع مشهود در مستند ‘ کلوپ ترور’ که اخیرا از تلویزیون پخش شد، خط بطلانی بر ادعای دوستی صهیونیسم با ملت ایران است.
وی خاطرنشان کرد: نیت شوم استکبار جهانی در شناسایی و مورد هدف قراردادن دانشمندان هسته‌ای ایران در این مستند برای همه به اثبات رسید.

/۲۹۲۲۰ 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *