سپاهان یک مرتبه حرفه‌ای شد!

۲۶فروردین۱۳،

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به اینکه تیم سپاهان در این مدت هر ۴ روز یک بار به میدان رفت که تجربه چنین اتفاقی را نداشت، گفت: ما به یک باره حرفه‌ای شدیم و مانند اروپایی‌ها بازی کردیم.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از مهر، رسول خوروش در خصوص دلایل ناکامی تیم فوتبال سپاهان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما در دو سه هفته قبل بازی‌های فشرده‌ای را پشت سر گذاشتیم و هر ۴ روز یک بار در یک دیدار به میدان رفتیم که سابقه چنین فشردگی در بازی‌ها را تا کنون نداشتیم و تجربه اینچنینی نداشتیم.

وی که با برنامه رادیویی صبح و ورزش صحبت می‌کرد، اضافه کرد: ما یک مرتبه حرفه‌ای شدیم و مانند اروپایی‌ها هر ۴ روز یک بار بازی کردیم. البته بهانه جویی نمی کنیم زیرا مقابل الاهلی عربستان خوب بازی نکردیم و در نهایت باختیم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان از غیبت جمشیدیان و بولکو مقابل استقلال و وضعیت نامشخص پاپی برای حضور در این بازی خبرداد و تاکید کرد: البته به خاطر بازی‌ امروز با استقلال از بعضی مهره‌‌های اصلی خودمان استفاده نکردیم و امیدواریم با کسب نتیجه مقابل استقلال مزد یک سال تلاش‌مان را بگیریم.

خوروش در مورد اینکه چه کسانی از باشگاه سپاهان در نشست هماهنگی جام حذفی برای مشخص کردن محل برگزاری فینال این مسابقات شرکت می‌کنند، اظهار داشت: به احتمال بسیار فردا علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه به همراه یکی از اعضای هیات مدیره در این نشست شرکت خواهد کرد.

وی در این خصوص اضافه کرد: ما تسلیم تصمیمات سازمان لیگ هستیم و یک یا دو شهر را به عنوان میزبان فینال جام حذفی معرفی می‌کنیم اگر پرسپولیس قبول کرد که هیچ اما در غیر اینصورت قرعه‌کشی مشخص می‌کند که فینال در تهران برگزار شود یا اصفهان.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تاکید بر اینکه در نشست کمیته فنی امشب دو ورزشگاه مد نظر این باشگاه مشخص خواهد شد، گفت: احتمالاً نتیجه دیدار با استقلال روی تصمیم ما تاثیر می‌گذارد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *