شماره شبا برروی رسید مانده گیری عابربانک ملی

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

بانک ملی به تازگی یک خدمت جالب ارائه داده است و آن اینکه شماره شبا حساب های مشتریان را بر روی رسید مانده گیری خودپردازها درج می کند.

همواره دانستن و بدست آوردن شماره شبا (شناسه حساب بانکی ایرانیان) توسط مشتریان بانک ها معضل بوده و تعداد کمی از شهروندان از شماره شبا خود آگاهی دارند.

مشتریان بانک ها برای بدست آوردن این شماره همواره با سختی هایی روبرو بوده اند و معمولا هنگامی که در بانک دیگر حضور دارند قصد ساتنا و پایا دارند به فکر بدست آوردن شماره شبا می افتند که کمی سخت بدست می آورند.

اما به تازگی بانک ملی در اقدامی جالب با ابداع روش هایی آسان تلاش کرده مشتریان در موقع لزوم شماه شبا خود را به راحتی دریافت کنند.

مشتریانی که دارای کارت هی عابر بانک ملی هستند می توانند با مراجعه به خودپردازهای این بانک و دریافت مانده و یا دریافت وجه در رسیدهای خود شماره شبا خود ار نیز دریفت کنند.

بانک ملی سال گذشته نیز روش آسان دیگری را پیش روی مشتریان خود قرار داد و کسانی که در بانک ملی حساب دارند می توانند بصورت پیامکی شمراه شبا خود را دریافت کنند.

به منظور دریافت شناسه شبا از طریق پیام کوتاه لازمست یک پیام کوتاه در قالب زیر از سوی متقاضی به شماره ۲۰۰۰۸۰۱۸ ارسال گردد.

به محض ارسال نیز پاسخ به همراه کد شبای درخواستی برای مشتری بصورت پیام کوتاه ارسال می شود.

فرمت ارسال پیام کوتاه:

برای دریافت کد شبای حساب سپرده: شماره حساب سیبا + فاصله + عدد صفر

مثال: ۰ ۰۳۰۱۴۳۶۲۰۴۰۰۶ 

برای دریافت کد شبای حساب تسهیلات: شماره حساب سیبا + فاصله + عدد یک

مثال: ۱ ۰۳۰۱۴۳۶۲۰۴۰۰۶

– .

آخرین اخبار اقتصادی
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ