شمال بزرگراه امام علی(ع) از بن بست خارج می شود

با احداث خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری به مساحت ۲۶ هزار متر مربع ،شمال بزرگراه حضرت امام علی(ع) از بن بست خارج می شود.

به گـزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهنـدس محمد شیری معـاون فنی و عمرانی این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت : پروژه احداث خیابان ۳۵ متری شهید افتخاری از خیابان شهید پور ابتهاج تا پادگان اقدسیه به طول یک هزار و ۵۰۰  مترطول  امتداد دارد که در حال حاضر عملیات احداث تا پادگان مذکور اجرا و ادامه آن از اراضی ارتش شروع می شود و به بلوار شهید مژدی (اوشان) می رسد و در پایان با بهـره برداری از آن، خیـابـان مذکور به بزرگراه حضرت امام علی(ع)  متصل می شود.

وی افزود: این پروژه در دو مرحله انجام می شود که در مرحله اول تا کنون ۸۵ درصد عملیات خاکبرداری و زیرسازی آن انجام شده و در مرحله روکش آسفالت است و پیش بینی می شود تا ۱۵ مهر ماه برای تردد وسایل نقلیه آماده شود.

به گفته این مقام مسئول  مرحله دوم این طرح با پیگیری های بعمل آمده به طول ۵۰۰ متر طول در اراضی ارتش واقع شده است که در حال توافق و طراحی جهت اجراست و تا انتهای سال مرحله دوم به بهره برداری خواهد رسید.

معـاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تصریح کرد : با اتمام این خیابان و بازگشایی آن بر روی تردد خودروها بار ترافیکی شرق منطقه یک شهرداری تهران در محدوده ی خیابان های شهید دکتر باهنر، پاسداران و شهید سباری (آجودانیه) بطور چشمگیری کاهش می یابد.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ