شورای هماهنگی تبلیغات اقدام اتحادیه اروپا علیه حزب الله لبنان را محکوم کرد

مرداد ۱۴۰۰

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانه ای؛ اقدام شنیع اتحادیه اروپا در قرار دادن نام حزب الله در فهرست گروه های تروریستی را به شدت محکوم کرد.

به گزارش حوزه احزاب ممتاز نیوز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن اقدام شنیع اتحادیه اروپا در قرار دادن نام حزب الله در فهرست گروه های تروریستی در بیانیه خود آورده است: اتحادیه اروپا به دور از هرگونه منطق وتعقل و قوانین بین المللی وتنها متأثر از لابی‌های قدرتمند صهیونیسم بین‌الملل و تحت تأثیر القائات گروه‌های سیاسی رژیم اشغالگر قدس دست به چنین اقدام غیرمنطقی و کاملاً خصمانه زده است.  
 
 
در این بیانیه آمده است :  
 
در وضعیت کنونی که کشورهای مدعی آزادی و لیبرال دموکراسی غربی، هر روزه شاهد اعتراضات و تظاهرات توده‌های عظیم مردمی در ارتباط با سیاست‌های غلط و دوگانه حاکمان آن کشورها می‌باشیم ؛ اینک شاهد آن هستیم که اتحادیه اروپا در اقدامی شنیع و غیرقابل قبول که دل هر آزاده‌ای را به درد می‌آورد ، نام حزب‌الله قهرمان لبنان را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد.  
 
همزمان با این اقدام کاملاً خصمانه و سیاسی در راستای اهداف صهیونیسم بین‌الملل و تحت لابی‌های ابرقدرتان سلطه‌گر جهان ، میلیون‌ها چشم شاهد می باشند که سران سیاست‌باز این کشورها چگونه از تروریست های چندملیتی در سوریه ، لبنان ، عراق، افغانستان، پاکستان و سایر بلاد اسلامی و کشتار مردم بی‌گناه این کشورها ، حمایت همه‌جانبه داشته و نام این حمایت تروریستی را  «برقراری دروغین آزادی و دموکراسی» نام نهاده‌‌اند.  
 
اتحادیه اروپا به دور از هرگونه منطق وتعقل و قوانین بین المللی وتنها متأثر از لابی‌های قدرتمند صهیونیسم بین‌الملل و تحت تأثیر القائات گروه‌های سیاسی رژیم اشغالگر قدس دست به چنین اقدام غیرمنطقی و کاملاً خصمانه زده است.  
 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآور می‌شود که ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی با تأسی از آموزه‌های حکیمانه  و والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای روشنگرانه و راهگشاری مقام معظم رهبری ، دفاع از مظلوم و مسلمانان را در هر منطقه‌ای ازجهان که مورد ظلم قرار بگیرند، وظیفه دینی و شرعی و اخلاقی خود دانسته و در دفاع همه‌جانبه از آرمان‌های بزرگ مسلمین به ویژه « آرمان بزرگ آزادی قدس شریف » و حمایت از  «جبهه بزرگ مقاوت و بیداری اسلامی» و محور مقاومت در سوریه و لبنان و نیز حزب‌الله مقاوم لبنان ، از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.  
 
ملت روزه‌دار ایران اسلامی پاسخ دندان‌شکن خود به این حماقت و جسارت گستاخانه اتحادیه اروپا را با  حضورگسترده ، انبوه ، پرمعنا ، لحظه‌شناس و حماسی خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان (جمعه ۱۱ مرداد) در سراسر میهن اسلامی خواهد داد و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و سیلی فراموش‌نشدنی به « جبهه کفر و استکبار» خواهد زد. 

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *