ظرفیتم بالاست/از صحبت های مدیرم دلگیرنمی شوم

علی ضیاء خطاب به صحبتهای مدیر شبکه ۳ گفت: من ظرفیتم بالاست و فقط در مقابل صحبت های شما خواهم خندید.

به گزارش خبرنگارممتازنیوز، شب گذشته در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان ویژه برنامه”ماه عسل”که در این روزهای عرفانی و معنوی مهمان خانه های مردم است با صدای “بنیامین بهادری”از شبکه ۳ سیما  به روی انتن رفت.

“حیدر بنایی”(جانباز و مدیر مناسب سازی حمل و نقل کشور)، دکتر حسین صاحب کار (جانباز متخصص و جراح چشم) “مصطفی پر کره”(اولین ورزشکار جانباز در پاراالمپیک)از مهمانان شب گذشته ماه عسل بود.
 
“حیدر بنایی”جانباز و مدیر مناسب سازی حمل ونقل کشور با حضور در برنامه ماه عسل گفت: هنگامی که فرمانده ستاد کمیته های انقلاب اسلامی بودم در سال ۱۳۶۰ توسط منافقین ترور شده و بعد از آن قطع نخاع شدم.

وی افزود:خودم را با شرایط وقف داده ام چرا که هدف بزگتری دارم.

بنایی در ادامه عنوان کرد: امروز جایی دیگر افطاری دعوت بودم که بدلیل حضور دراین برنامه آن افطاری را از دست دادم  و مجری خطاب به مهمان افزود: اگر افطاری مرغ می دهند به آنجا برویم.

دکتر حسین صاحب کار مهمان دیگر برنامه در ادامه گفت: در سال ۱۳۶۱در تنگه چزابه هنگامی که به دنبال دشمن بودیم روی مین هر دو پاهایم قطع شد.

مصطفی پر کره مهمان دیگر برنامه ماه عسل عنوان کرد: ما در این دنیا برای امتحان آمده ایم امیدوارم از این امتحان پیروز و سربلند بیرون بیایم.

وی ادامه داد: توان ما در همین حد بوده و از این به بعد پرچم به دست نسل جدید و جوانان ما است.

مجری برنامه در لحظات پایانی برنامه اعلام کرد: علی اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه در پشت صحنه این برنامه حضور پیدا کرده و هنگامی که علی ضیا خطاب به عوامل پشت صحنه برنامه گفت که چقدر زمان سریع می گذرد و برای صحبت وقت نداریم، پور محمدی به او گفت: اگر شما کم صحبت کنید وقت اندازه است و بعد ضیا گفت: من ظرفیت بالایی دارم و فقط در مقابل صحبتهای شما می خندم .

مجری برنامه با این جمله برنامه را پایان داد: امشب در جمع افرادی بودیم که از جانشان گذشته بودند.

ماه عسل ویژه برنامه ای است که در ایام ماه مبارک رمضان هرشب ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه سه سیما با اجرای سید علی ضیاء و تهیه کنندگی مجید یوسفی پخش می شود./ی۲


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ