عدالت بدون امنیت میسر نیست

جام جم آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه تحقق عدالت بدون امنیت امکان پذیر نیست، اظهارداشت: امنیت نعمت برزگی است که قرآن از آن به عنوان مقدمه عبادت یاد کرده است.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی با حضور سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده ناجا با معرفی سردار حسن کرمی به عنوان فرمانده جدید این یگان، برگزار شد.

سردار احمدی مقدم در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک ایام شعبانیه از انتظار فرج به عنوان افضل عبادات یاد کرد و گفت: انتظار فرج به تعبیر مقام معظم رهبری خانه نشینی و انزوا گزینی و اکتفا به دعا برای ظهور امام زمان (عج) نیست.

وی اضافه کرد: مفهوم انتظار در وسط میدان جهاد بودن و تلاش در جهت آن چیزی است که مرضی امام عصر (عج) می باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه انتظار، امر مهمی است که باید توأم با مجاهدت، تلاش و کوشش برای آمادگی فردی و اجتماعی عبادات باشد، تصریح کرد: در قرآن کریم همواره عبادت با ذکات یعنی خدمت به دیگران آمده است.

سردار احمدی مقدم با تأکید بر اینکه تحقق عدالت بدون امنیت امکان پذیر نیست، اظهارداشت: امنیت نعمت برزگی است که قرآن از آن به عنوان مقدمه عبادت یاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که شرایط امنیت برقرار شد،زمینه خداپرستی نیز هموار می شود.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه ناامنی تنها با گروگانگیری، سرقت و انواع جرائم ایجاد نمی شود، اظهار داشت: امروز دشمنان با انواع رسانه ها و حیله ها هویت مردم را مورد هدف قرار داده اند تا از این طریق در کشور تولید ناامنی کنند.

یگان ویژه ویترین اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است

سردار احمدی مقدم خطاب به ماموران یگان ویژه گفت: به خدمت خودتان افتخار کنید.اگر شب احیا شما در خیابان مامور برقراری امنیت بودید بدانید ثواب شما بیشتر از کسی است که قرآن به سر گرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه امروز امنیت در جمهوری اسلامی با توجه به افزایش تهدیدات روبه بهبود است و احساس ناامنی روبه کاهش، خاطرنشان کرد: یگان ویژه پاسداران ویترین اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی خطاب به ماموران یگان ویژه اظهار داشت: با قدرت و صلابت یگان شماست که گردنکشان، اوباش و مجرمان جرآت ندارند امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند.

سردار احمدی مقدم تأکید کرد: مشت محکم شما باید متوجه تبهکاران و کسانی باشد که در صدد ناامن کردن محیط اجتماعی هستند.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: یگان ویژه مامور سرکوب نیست بلکه یک واحد مردمی، حزب اللهی و ولایت مدار در میدان برای مهار مسئله است.

وی بر استفاده از تجهیزات پیشرفته در انجام ماموریت ها محوله پلیس تأکید کرد و اظهارداشت: وظیفه نیروی انتظامی برقراری امنیت به بهترین روش ها است.

سردار احمدی مقدم آموزش ماموران نیروی انتظامی را نیز مورد تأکید قرار داد و گفت: ماموران یگان ویژه علاوه بر آموزش استفاده از سلاح و تجهیزات ضد شورش و کنترل اجتماعات، آموزش ارتباط با مردم را نیز باید فرا گیرند.

فرمانده نیروی انتظامی برعقلانیت، هوشمندی و فهم در کنار اعتقاد و صلابت تأکید کرد و افزود:در فتنه سال ۸۸ خیلی از بزرگان متزلزل شدند ولی هیچ مامور پلیسی حتی یک سرباز از صحنه فرار نکرد.

سردار احمدی مقدم تقویت دیدگاه اجتماعی و مردمی ماموران یگان ویژه را مورد تأکید قرار داد و استفاده از رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی را در راستای جلب مشارکت های مردمی مهم برشمرد.

در ادامه این مراسم، سردار سید مجتبی عبداللهی فرمانده سابق یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و گفت: یگان ویژه ناجا امروز در آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه تهدید می باشد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *