عرضه نسخه موبایل سامانه اطلاعات حساب کاربران شاتل

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

نسخه موبایلی سامانه اطلاعات حساب کاربران شرکت شاتل راه‌اندازی و عرضه شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی شاتل، مشتریان برای دسترسی به نسخه موبایلی این سامانه باید پس از بارگذاری صفحه نسبت به انتخاب گزینه همراه روی منوی نسخه کامل/همراه در بالای سمت راست پایگاه اینترنتی اقدام کنند.
با سازگاری سامانه my.shatel.ir با صفحات تلفن‌های همراه، دسترسی مشتریان شاتل به اطلاعات حساب خود از طریق مرورگرهای تلفن همراه ممکن شده است.
 
مرورگرهای کروم، اپرا، سافاری و فایرفاکس قابلیت نمایش و سازگاری با نسخه موبایل my.shatel.ir را دارند.
ارایه، تامین و تعمیر محصولات و خدمات، ساخت و نگهداری حساب مشتریان، تماس با مشتریان درخصوص خدمات یا محصولات، ارایه پیشنهادات یا امور ترویجی، پایش، مدیریت و امنیت شبکه از طریق سامانه اطلاعات حساب کاربران شاتل صورت می‌گیرد.
 
شاتل، بزرگترین مجموعه ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در ایران است و در چند سال قبل به تناوب و در مهر ماه امسال از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان برترین سرویس‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت معرفی شد.
 
مشتریان شاتل می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل با نشانی voc@shatel.ir یا لینک www.shatel.ir/Complaints/default.loco مطرح کنند یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی شاتل به نشانی www.shatel.ir مراجعه کنند.
 

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *