فاز دوم مسکن ویژه تهران کلید خورد/ ساخت ۱۰۰۰ واحد در کیانشهر

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فاز دوم مسکن ویژه تهران با ۱۰۰۰ واحد در منطقه کیانشهر کلید خورده و به زودی شرایط ثبت‌نام آن اعلام می‌شود.

خبرگزاری فارس: فاز دوم مسکن ویژه تهران کلید خورد/ ساخت ۱۰۰۰ واحد در کیانشهر

خبراقتصادی:فریبرز واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت نصب انشعاب آب و برق واحدهای مسکونی ویژه تهران (سایت تهرانسر) افزود: جلساتی که با معاونان وزیر نیرو در پایگاه اینترنتی تهرانسر برگزار شد، بحث‌های آب، برق  و فاضلاب پایگاه اینترنتی تهرانسر نهایی شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرکت آب و فاضلاب در حال انجام کار در پایگاه اینترنتی تهرانسر است و نصب فاضلاب حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران  اضافه کرد: برای نصب انشعاب آب، از کل شبکه حدود ۲ کیلومتر انجام شده است، اما هنوز برای آغاز فعالیت برق‌رسانی اقدامی انجام نشده است.

*هنوز برای برق رسانی مسکن تهرانسر کاری نشده است

واحدی در مورد سبب عدم عملیات برق‌رسانی در پایگاه اینترنتی تهرانسر گفت: در تهرانسر به سبب نبود شبکه فوق توزیع هنوز فعالیتی برای برق‌رسانی آغاز نشده است که به همین منظور برای کل منطقه تهرانسر با معاون وزیر نیرو رایزنی‌های لازم انجام شده، تا اقدامات قانونی برای این کار انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: ارزش افزوده زمین‌های مسکن تهرانسر سبب شده تا اگر همین الان اعلام شود پایگاه اینترنتی تهرانسر برای ثبت‌نام باز است، در کمتر از ۱۰ روز ۲ هزار نفر دیگر برای ثبت‌نام اقدام می‌کنند.

به گفته وی، ثبت نام برای پایگاه اینترنتی تهرانسر از ۱۴ اردیبهشت‌ماه سال جاری به کل بسته شده است.

* فاز دوم مسکن ویژه تهران کلید خورد

واحدی در پاسخ به این سؤال که برای فاز دوم مسکن ویژه تهران کدام منطقه در نظر گرفته شده است، گفت: زمین‌های بسیاری برای فاز دوم مسکن ویژه تهران شناسایی شد که سرانجام در منطقه کیانشهر یک قطعه زمین آماده شده است که سند آن به نام وزارت راه و شهرسازی است.

وی ادامه داد: در منطقه کیانشهر نیز زمین‌هایی که در انتهای بزرگراه امام علی(ع) در تقاطع آزادگان و در کنار شهرک شهید بروجردی قرار دارد و نقشه‌های آن در حال آماده شدن است.

واحدی اضافه کرد: برای این منطقه نیز ۱۰۰۰ واحد مسکونی امکان بارگذاری دارد که به زودی زمان و مراحل ثبت‌نام آن اعلام می‌شود.

واحدی با بیان اینکه شرایط ثبت نام متعاقبا اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: احتمال اینکه شرایط ثبت‌نام فاز دوم مسکن ویژه با پایگاه اینترنتی تهرانسر متفاوت باشد، کم است، اما شاید شرایط آن بررسی شود، تا طبق شرایط روز و براساس آورده متقاضیان ثبت‌نام انجام شود.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ