فتح‌الله‌زاده: فسخ قرارداد جانواریو اجباری بود

۱۷م آذر ،

علی فتح‌الله‌زاده گفت: زائیچ مجارستانی در تهران است و این هافبک نفوذی پس از انجام تست پزشکی با استقلال قرارداد می‌بندد. همچنین یک مهاجم بولیویایی تا یکی، دو روز آینده از اروپا به تهران می‌آید و عقد قرارداد با این دو بازیکن تقریبا قطعی است.

وی افزود: سعی کرده‌ایم هر آنچه کادرفنی برای تقویت تیم خواسته بود را برآورده کنیم و با جذب اشجاری و رضایی و همچنین پیگیری وضعیت عمادرضا در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا با قدرت بیشتری ظاهر شویم.

به گزارش ایسنا ، فتح‌الله‌زاده همچنین شایعه مذاکره با ایمون زاید را تکذیب کرد و گفت: از ابتدا هم نظری روی زاید نداشتیم و او کە از پرسپولیس دیپورت شده و احتمالا به کشورش بازمی‌گردد.

وی در ادامه دربارهٔ دستمزد اشجاری اظهار کرد: احتمالا اشجاری از ملوان پول زیادی می‌خواسته چون بازیکنان از پرسپولیس و استقلال کمتر از تیم‌های شهرستانی پول می‌خواهند ولی مبلغی کە ما به اشجاری برای شش ماه می‌دهیم آنقدر زیاد نیست کە جنجال بخواهد.

مدیرعامل استقلال همچنین دربارهٔ جدایی جانواریو از این تیم گفت: متاسفانه در عین ناباوری مجبور شدیم کە فابیو را از دست بدهیم. زمان خداحافظی او هم بسیار احساساتی شد و من را هم متاثر کرد، اما با وجود مصدومیت وی تا پایان فصل چاره‌ای جز جدایی نداشتیم. چون باید جای او را برای جذب بازیکن خالی می‌کردیم.

وی افزود: مجبور بودیم این کار را انجام دهیم. هر دو طرف از این جدایی ناراحت بودیم ولی همه هافبک‌های نفوذی‌مان به مشکل خورده بودند و اگر جای او خالی نمی‌شد و بازیکن جدید نمی‌گرفتیم تیم لطمه می‌خورد. با او صحبت کردیم کە اگر در فصل آینده مصدومیتش برطرف شد و شرایط خوبی داشت به استقلال بازگردد و او هم گفت کە در برزیل به عشق استقلال در زمان مسابقات این تیم پیراهن آبی خواهد پوشید.

فتح‌الله‌زاده همچنین اظهار کرد: شنبه با قلعه‌نویی جلسه خواهیم داشت تا لیست کامل نفرات نیم فصل دوم را مشخص کنیم کە البته تاکنون کسانی را کە می‌خواستیم جذب کرده‌ایم ولی لیست مازاد روز شنبه و بعد از جلسه با قلعه‌نویی اعلام خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: گروه استقلال همانطور کە همه شاهد بودند گروه مرگ است و دو تیم قهرمان لیگ قهرمانان در این گروه حضور دارند ولی ما هم استقلالیم و بد نیست کە با تیم‌های سخت رقابت‌ها را آغاز کنیم تا برای مراحل بعد آبدیده شویم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: به تیمی کە داریم امیدوارم و سعی می‌کنیم به مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا برسیم اما همانطور کە می‌دانید لیگ قهرمانان در دو مرحله برگزار می‌شود و برای مرحله بعد ممکن است ترکیب تیم کاملا تغییر کند. اما سعی می‌کنیم با برنامه‌ریزی مناسب، استفاده از امکانات موجود و تقویت بیشتر تیم در آسیا به موفقیت برسیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان تاکید کرد: امیدوارم تیم خوبی برای نیم فصل دوم ببندیم و نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کنیم و از هواداران هم می‌خواهیم کە در نیم فصل دوم بیشتر از استقلال حمایت کنند چون امتیاز میزبانی و حمایت هواداران در تهران برای ما بسیار مهم است و امیدواریم با حمایت استقلالی‌ها قهرمان لیگ برتر شویم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ