قاسمی‌پور: طلوتی و روزبهانی کار سختی دارند

امین قاسمی‌پور در گفت‌وگو با فارس گفت: متاسفانه در اولین مبارزه مقابل حریف ونزوئلایی شکست خوردم و از دور مسابقات حذف شدم. تا قبل از آغاز مسابقات جو سالن را ندیده‌ بودم و این موضوع نیز در شکستم سهم بزرگی داشت.

وی افزود: انتظار داشتم حریفم را شکست دهم، اما پس از اینکه امتیاز از دست دادم دیگر نتوانستم جبران کنم. همیشه امتیاز گرفتن از بوکسور‌های آمریکایی کار بسیار دشواری است. من از دور مسابقات حذف شدم و امیدوارم فردا(شنبه) هر دو ملی پوش مقابل حریفانشان موفق شوند.

بوکسور وزن ۶۹ -کیلوگرم در مورد قضاوت ناعادلانه داوران در بازی علی مظاهری تصریح کرد: در طول این مسابقات چنین قضاوتی را ندیده بودم. روز چهارشنبه همه ما در سالن مسابقات حضور داشتیم و در کمال ناباوری در راند دوم دیدیم داور در یک دقیقه ۳ اخطار بی دلیل به مظاهری داد و این موضوع باعث حذف او از گردونه رقابت‌ها شد. پس از این اتفاق داور را ۵ جلسه محروم کردند که این موضوع دردی را دوا نمی‌کند.

قاسمی‌پور در مورد دومین بازی مهدی طلوتی مقابل بوکسور تیم ملی قزاقستان اظهار داشت: طلوتی فردا باید به مصاف بوکسور تیم ملی قزاقستان برود. حریف وی قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد و مهدی کار بسیار سختی را پیش رو دارد. امیدوارم طلوتی باز هم مبارزات خوبی داشته باشد تا سربلند از رینگ خارج شود.

وی در مورد حریف احسان روزبهانی خاطرنشان کرد: احسان هم فردا باید در دومین مبارزات خود به مصاف بوکسور تیم ملی ترکیه برود. حریف روزبهانی یکی از بوکسور‌های قدیمی تیم ملی ترکیه است و تجربیاتش از روزبهانی بیشتر است، اما احسان از لحاظ قدرت بدنی در بهترین شرایط قرار دارد. آرزو می‌کنم هر دو ملی پوش فردا سربلند از رینگ خارج شوند.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.