قالیباف در جمع بازاریان: وضعیت بازار ساماندهی می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به گله‌مندی کسبه‌های بازار محلی صومعه سرا بزرگ خصوص افزایش قیمت کالاهای اساسی گفت: کنترل و ایجاد ثبات در بازار از اولویت‌های مجلس و دولت بوده و اقدامات خوبی در این خصوص اتخاذ شده است.

 قالیباف در جمع بازاریان: وضعیت بازار ساماندهی می‌شود

به گزارش ممتاز نیوز، محمد باقر قالیباف صبح امروز همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس برای شرکت و سخنرانی در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید شهرستان صومعه‌سرا و ۲۳ شهید مدافع حرم استان گیلان در ضیابر وارد گیلان شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین برنامه خود در سفر به گیلان به صورت سرزده از بازار محلی شهرستان صومعه‌سرا سرا بازدید و به درد و دل‌های بازاریان گوش داد.

بازاریان صومعه‌سرا به محض دیدن رئیس قوه مقننه از افزایش قیمت کالا اعتراض کرده و خواستار کنترل قیمت توسط مجلس و دولت شدند.

به گفته یکی از کسبه‌ بازار محلی صومعه‌سرا، هر روز قیمت کالا و اقلام اساسی مثل گوشت و مرغ با افزایش قیمت مواجه شده و امکان برنامه‌ریزی برای زندگی وجود ندارد.

این کاسب محلی بازدید رئیس مجلس از بازار محلی شهرستان صومعه‌سرا را غنیمت شمرده و گفت: اقشار ضعیف جامعه در شرایط بسیار سختی قرار دارند و از مسؤولان می‌خواهیم در زمینه کنترل بازار چاره اندیشی کنند.

قالیباف بعد از شنیدن درد و دل‌های کسبه‌های بازار محلی صومعه سرا و در پاسخ به گله‌مندی‌های موجود از وضعیت بازار قول ساماندهی بازار را داد و اظهار کرد: کنترل و ایجاد ثبات در بازار از اولویت‌های مجلس و دولت بوده و اقدامات خوبی در این خصوص اتخاذ شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی به کسبه‌های بازار محلی صومعه سرا گفت: از صبوری همه شما قدردانی کرده و این قول را می‌دهم که به زودی با تلاش همه مسؤولان، و اهتمام دولت و مجلس وضعیت تغییر خواهد کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ