قلعه نویی هم سرمربی باشد، دوست دارم استقلال دربی را ببرد

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال گفت: هر تیمی در دربی برنده شود، بسیاری از مشکلاتش حل می شود.

محمود فکری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: دربی شرایط خاص خودش را دارد در این بازی هر تیمی برنده باشد، بسیاری از مشکلاتش حل می شود و خیلی از فشارهای روحی و روانی روی مدیریت و کادر فنی از بین می رود . هر ۲ تیم تلاش می کنند تا با روحیه ای خوب وارد زمین شوند که حداقل بازنده دربی نباشند هدف اول تیم ها این است که دربی را نبازند و اگر بتوانند ببرند، بهتر است.

وی افزود: یک سری ها شعار می دهند که هر تیمی بهتر باشد، برنده دربی نیست یا هر تیمی ضعیف تر باشد، دربی را می برد اما این طور نیست و واقعاً نمی شود این بازی خاص را پیش بینی کرد.

فکری تصریح کرد: در دربی یک سری اتفاقات در زمین می افتد که همه چیز در همان لحظات عوض می شود و نتیجه دربی رقم می خورد. این اتفاقات را بازیکنان با تجربه و بزرگ رقم می زنند اما از قبل قابل پیش بینی نیست و معلوم نیست کدام تیم برنده دربی می شود.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال ادامه داد: مطمئناً دوست دارم در این بازی استقلال برنده شود حتی اگر امیر قلعه نویی سرمربی تیم باشد چون امیر که اول و آخر استقلال نیست و مهم تیم است ما اگر استقلال را دوست داریم ، به خاطر استقلال و هوادارنش است و اگر از کسی دلخوری داشته باشیم، حاضر به باخت استقلال نیستیم.

فکری در پایان گفت: خیلی ها به استقلال می آیند و می روند همان طور که ما آمدیم و حالا دیگر در این تیم نیستیم آرزوی همیشگی ما موفقیت و سربلندی استقلال است و دوست دارم در این دربی هم استقلال برنده شود./مح


باشگاه خبرنگاران

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.