لغو برنامه‌های تبلیغاتی عارف در تلویزیون

۲۱خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

با استعفای محمدرضا عارف از ادامه‌ی حضور در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌های تبلیغاتی وی در رادیو و تلویزیون نیز حذف می‌شود.

به گزارش مشرق به نقل از ایسنا، قرار بود امشب، سه شنبه گفت‌وگوی ضبط‌شده‌ی محمدرضا عارف از شبکه خبر پخش شود که با استعفای وی پخش این برنامه هم لغو خواهد شد.

همچنین مستند دوم محمدرضا عارف قرار بود ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه از شبکه یک سیما پخش ‌شود، که دیگر روی آنتن نخواهد رفت.

رادیو هم قرار بود ساعت ۹ صبح چهارشنبه مصاحبه محمدرضا عارف با رادیو ورزش را به مدت ۶۰ دقیقه پخش کند که این برنامه هم لغو می‌شود. پیام عارف در رادیو پیام نیز امروز پخش نخواهد شد.

محمدرضا عارف، شامگاه بیستم خرداد ماه با انتشار یافتن بیانیه‌ای دلایل خود برای انصراف را اعلام کرد.

ضرغامی در نشستی که روز برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوبت حضور نامزدها در رسانه ملی با خبرنگاران داشت، دربارهٔ‌ی انصراف بعضی از نامزدها از حضور در برنامه‌های تبلیغاتی صداوسیما و همچنین تغییر در تنظیم جدول برنامه‌ها توضیح داده بود.

رییس سازمان صداوسیما اعلام کرده بود: اگر نامزدی در حین زمان مقرر انصراف دهد، به طور طبیعی برنامه‌های آن نامزد در جدول حذف می‌شود و هیچ اتفاق دیگری نمی‌افتد. ما هم بنا نداریم جدول را برهم بزنیم؛ البته اگر این اتفاق از قبل می‌افتد ممکن بود ما برنامه‌های جدولمان را بهتر و فشرده‌تر ببندیم اما اگر در طول این روزها که برنامه‌های انتخاباتی پخش می‌شود، این اتفاق بیفتد نامزدها حذف می‌شوند.

پیشتر غلامعلی حداد عادل هم از حضور در رقابت انتخاباتی استعفا داده و برنامه‌هایش حذف شده بود.


مشرق
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ