مایلی کهن دوباره در صف منتقدان کروش: در موزامبیک هم تیم ها بدون ملی پوشان شان بازی نمی کنند!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – محمد مایلی کهن هم به صف منتقدان از حرف های تازه کروش پیوست.

به گزارش ممتاز ؛ محمد مایلی کهن قبل از بازی با نفت بار دیگر از برنامه های کارلوس کروش انتقاد کرد. سرمربی صبا که پیش تر هم به سبب تعویق بازی های لیگ به کروش ایراد گرفته بود این بار هم او را برای درخواست برگزاری جام حذفی بدون ملی پوشان که بیشتر فرصتی است برای تیم های کم هزینه مثل صبا ، به کروش ایراد گرفت و به او یادآوری کرد که در زادگاهش موزامبیک هم چنین تصمیماتی نمی گیرند.
او از بازی با نفت آغاز کرد و گفت بازی اول تیم یحیی گل محمدی را حسابی آنالیز کرده و می داند چه تصمیمی برای این بازی آنالیز کند. او به برد هر دو تیم در هفته اول اشاره داشته و اینکه این بازی متفاوت از مسابقه اول شان خواهد بود. او در ادامه گفت:«هر دو تیم به زمین می ایند که برنده باشند. ما تمرینات خوبی داشتیم و امید بالایی برای گرفتن تمام امتیازات بازی داریم. از برد اول مان خوشنودم اما از این بازی هم امتیاز کامل را می خواهم. راستش لیگ تازه آغاز شده و مدتی زمان نیاز داریم تا به سطح ایده آل آمادگی برسیم. البته به شرطی اسیر مصدومیت و محرومیت بازیکنان مان نشویم.ما بازیکنان جوان و خبی داریم که از تک تک آنها در این دو ماهی که از حضورم در کنارشان می گذرد ، رضایت دارم.»
مایلی کهن دربارهٔ اینکه شیث رضایی با تیمش تمرین می کند هم گفت:« شیث هم یکی از بچه های این فوتبال است که نباید طردش کنیم.متاسفانه عده ای اشتباهات بچه ها را بزرگ نمایی می کنند. همه ما اشتباهاتی داریم و مهم این است که نادم باشیم و برای جبرانش تلاش کنیم. فکر می کنم شیث هم قربانی بزرگنمایی بعضی از اشتباهاتش شده. وقتی هم که در پرسپولیس محرومش کرده بودند با من در ارتباط بود. به عنوان برادر بزرگتر از او خواستم فعلا با ما تمرین کند تا شرایطش درست شود. راستش تیم ما در پست شیث به اندازه کافی بازیکن خوب دارد. او فعلا کنار ماست تا مشکل محرومیتش برطرف شود و بعد از آن هم بعید است که با ما بماند.»
او با اشاره به حرف های کارلوس کروش هم گفت:« وقتی از فوتبال بین المللی حرف می زنیم باید همان کاری را بکنیم که همه دنیا انجامش می دهند. مگر می گردد بازیکن ملی پوش را از تیمش بگیری و به تیم بگویی برو مسابقه بده؟ این کار عملی نیست . حتی در موزامبیک هم این کار را نمی کنند.»
۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *