محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمال

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمال

پرشین خودرو:​ رئیس پلیس راه استان البرز از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان در روزهای پایانی هفته خبر داد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از فارس، سرهنگ اکبری، رئیس پلیس راه استان البرز به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها در تعطیلات پایانی هفته، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان البرز را به شرح ذیل اعلام کرد.
– تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه سوم اردیبهشت‌ماه الی ساعت ۲۴ روز جمعه پنجم اردیبهشت ۹۳ از محورهای کرج به چالوس، هراز و بالعکس ممنوع می‌باشد.
– تردد انواع تریلر و کامیون از محورهای کرج – چالوس و هراز کماکان ممنوع است.
– تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه مورخ پنجم اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه الی ۲۴ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
– تردد کلیه کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع می‌باشد.
ضمناً مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه‌روز پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی می‌باشد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *