محرومیت کاپیتان نژادپرست چلسی

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: کاپیتان اسبق تیم ملی انگلیس بالاخره توسط اتحادیه فوتبال انگلیس مجرم شناخته و با محرومیت و جریمه ای سنگین مواجه شد

جان تری کاپیتان آبی های لندنی بالاخره به دلیل توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند مدافع کوئینزپارک رنجرز محروم و جریمه شد. اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد تری با ۴ جلسه محرومیت روبرو شده و باید ۲۲۰ هزار پوند هم به عنوان جریمه پرداخت کند.

وکیل تری در گفت و گو با خبرنگاران گفت: «جان در ماه ژوئیه در دادگاه قضایی از این اتهام تبرئه شده بود اما اکنون بسیار ناراحت است که اتحادیه فوتبال انگلیس او را متهم شناخته است. او دلایل متهم شناخته شدنش را به صورت مکتوب می خواهد تا بعد از آن به این رأی اعتراض کند.»

محرومیت کاپیتان نژادپرست چلسی

تری ۱۴ روز برای اعتراض به این رأی فرصت دارد و در طول این مدت محرومیت او اعمال نخواهد شد اما گفته می شود اگر تری به این رأی اعتراض نکند ممکن است محرومیت اتحادیه فوتبال انگلیس بیشتر شود. تری حتی آماده است پرونده خود را به دادگاه عالی ورزشی در لوزان سوئیس ارجاع دهد.

چلسی این بار دخالتی در رأی اتحادیه فوتبال انگلیس نداشته و در بیانیه ای رسمی در وب سایت باشگاه به این رأی احترام گذاشته است. سخنگوی باشگاه نیز گفته: «این بار صلاح نمی بینیم دیگر اظهار نظری در دفاع از تری انجام دهیم.»

تری ۳۱ ساله یکشنبه هفته گذشته در آستانه اعلام رأی محرومیتش از فوتبال ملی خداحافظی کرد. پیش از این تری دو بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را از دست داده بود و با این تصمیم سرنوشت آینده خود در اردوی «سه شیرها» را به دست خود رقم زد.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *