محل وقوع حادثه برای شوماخر+تصاویر

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 محل وقوع حادثه برای شوماخر+تصاویر

محل وقوع حادثه برای شوماخر+تصاویر

بی‌احتیاطی راننده اسطوره‌ای دنیای فرمول یک برای اسکی کردن در خارج از پیست تعیین شده، اصلی‌ترین دلیل مصدومیت شدیدی بوده که اکنون او را تا آستانه مرگ پیش برده است.

به گزارش ممتازنیوز، حادثه‌ای در دامنه کوه‌های آلپ رخ داد که اهالی دنیای ورزش را به شوک فرو برد. میشائیل شوماخر، راننده آلمانی پیشین تیم فرمول یک فراری که به همراه پسر ۱۴ ساله‌اش برای اسکی به فرانسه سفر کرده بوده در اثر برخورد با یک صخره دچار خونریزی مغزی شد و به کما رفت به طوری که شانس میان زنده و ماندن و مردن او به یک اندازه توصیف شده است.
طبق گفته شاهدان عینی، این حادثه پس از آن رخ داد که شوماخر به جای حرکت در ۲ مسیر تعیین شده در پیست اسکی مریبل فضای بین این ۲ مسیر که پر از صخره‌های بزرگ بوده را انتخاب می‌کند اما به دلیل سرعت بالایی که هنگام اسکی کردن داشته (در حدود ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) کنترل خود را از دست داده و به یکی از این صخره‌ها برخورد می‌کند. شدت ضربه‌ای که پس از این برخورد به سر شوماخر وارد می‌شود به حدی بوده که کلاه ایمنی او خرد شده و شوک شدیدی به جمجمه وی وارد می‌شود.
این شوک به گفته پزشکان باعث ایجاد خونریزی و ورم در غشای زیر استخوان جمجمه اسطوره فرمول یک و فشار آمدن به مغر وی شده و به همین سبب وضعیت او بسیار بحرانی توصیف شده است. به گفته پزشک معالج شوماخر،‌ این چهره ۴۴ ساله سرشناس دنیای ورزش در صورتی که از کلاه ایمنی استفاده نمی‌‌کرد قطعاً جان خود را از دست داده بود.
به گزارش تسنیم، در زیر تصاویر منطقه و محل دقیق حادثه‌ تلخی که برای شوماخر رخ داد را مشاهده می‌کنید:

گفته می‌شود این کلبه در تملک راننده آلمانی پیشین تیم فرمول یک فراری است


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *