مدیرعامل سایپاکاشان، قائم مقام سایپا شد

مدیرعامل سایپاکاشان، قائم مقام سایپا شد

با حکمی از سوی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، ناصر آقامحمدی مدیرعامل سایپا کاشان با حفظ سمت به عنوان قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در توسعه محصول منصوب شد.

به گزارش «عصرخودرو»  آقامحمدی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهندسی خودرو از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده و بیش از ۲۵ سال در رده های مختلف مدیریتی در عرصه صنعت خودروسازی کشور به فعالیت مشغول بوده است.
وی از مؤسسان مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و معاون طراحی و توسعه و عضو هیئت مدیره این شرکت بوده است که از دیگر سوابق مدیریتی وی می توان به معاونت مهندسی سایپا، معاونت تولید سایپا، مدیر پروژه زانتیا و طرح و توسعه سایپا، عضویت در هیئت مدیره شرکت های مختلف گروه و رئیس ستاد تامین و تولید گروه خودروسازی سایپا اشاره کرد.
همچنین آقامحمدی، در حال حاضر مدیرعامل شرکت تولید خودرو سایپا کاشان و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت های سازه گستر و مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا نیز می باشد.
احداث، راه اندازی و بهره برداری از شرکت سایپا کاشان به عنوان یکی از بزرگترین سایت های تولید خودرو در مدت زمانی کوتاه و نیز آغاز تولید انبوه و صنعتی سازی خودروی کاملا ایرانی تیبا در کمتر از یک سال از افتتاح این شرکت، بخشی از کارنامه قائم مقام جدید سایپا در مدت زمان حضورش در کاشان است.

یکشنبه ۱۶ مهر   ۱۹:۱۸


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *