مشاوره قبل از ازدواج به دانشجویان

۲۶ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در راستای مودت که در رابطه با ازدواج دانشجویی است دانشگاه علامه به دانشجویانی که قصد ازدواج دانشجویی دارند مشاوره می‌دهد.

شاه مرادی، کارشناس پذیرش مرکز مشاوره و بهداشت ، روان دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: در راستای طرح مودت که در رابطه با ازدواج دانشجویی است ،دانشگاه علامه طباطبایی قصد دارد به دانشجویان دختر و پسری که با هم آشنا شده و قصد ازدواج دانشجویی دارند مشاوره دهد.

وی افزود: این مسئله که یکی از حیطه های جدی در مرکز مشاوره دانشگاه علامه است خوشبختانه با استقبال خوبی از دانشجویان روبرو شده است.

وی اظهار داشت: در این زمینه نوع مشاوره بستگی به نوع سوالات و نحوه رجوع دانشجویان دارد.

شاه مرادی ادامه داد: مرکز مشاوره ابتدا ارزیابی کلی را انجام میدهد و اگر لازم باشد به روان سنجش برای گرفتن تست شخصیت رجوع داده می‌شوند و سپس مشاور با توجه به نتیجه آن تست دانشجویان را راهنمایی می کند.

وی در پایان تصریح کرد: مشاوره قبل از ازدواج  دارای اهمیت است از این رو امیدواریم با این طرح کمک شایانی به دانشجویان کرده باشیم./ح


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. مجيد فراهاني گفت:

    بسیار خوب وپسندیده است

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ