معاون انجمن خودروسازان: ظرفیت وام ایران خودرو و سایپا پر شد

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

معاون انجمن خودروسازان: ظرفیت وام ایران خودرو و سایپا پر شد

معاون انجمن خودروسازان:
ظرفیت وام ایران خودرو و سایپا پر شد

پرشین خودرو: معاون انجمن خودروسازان در واکنش به اظهارات نعمت‌زاده که خواستار دریافت تسهیلات از صندوق توسعه و بانک صنعت و معدن شده، گفت:ظرفیت وام ایران خودرو و سایپا پر شده و امکان دریافت تسهیلات جدید ندارند.

به گزارش ممتازنیوز، داود میرخانی رشتی با اشاره اینکه در حال حاضر بنده آمار قطعی از میران بدهی دو شرکت خودروسازی ایران خودرو و سایپا ندارم، اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی این روزهای شرکت های خودروساز کمبود نقدینگی است که تمام تلاش خود را برای رفع آن انجام می دهند اما مسئولان مربوطه نیز در این رابطه باید برای کمک به تولید اقدامات لازم را انجام دهند.
وی در واکنش به صحبت‌های اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه خودروسازان می توانند با بهره‌گیری از تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی و بانک صنعت و معدن تعهدات خود را انجام دهند، افزود: هم اکنون شرکت های خودروساز به دلیل بدهی های معوق امکان دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی و بانک صنعت و معدن را ندارند.
به گزارش تسنیم، مشاور انجمن خودروسازان ایران اضافه کرد: البته به دلیل آنکه بیش از ۲۰ درصد سهام دو شرکت ایران خودرو و سایپا در اختیار دولت قرار دارد امکان دریافت تسهیلات را ندارند.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ