معرفی روابط عمومی‌های برتر بیمه

گردآوری توسط گروه بیمه ممتاز نیوز

بینا:بیستمین همایش ملی و ششمین همایش بین المللی بیمه و توسعه در تهران به کار خود خاتمه داد و در حاشیه مراسم اختتامیه، صنعت بیمه برترین روابط عمومی های خود را شناخت.

به گزارش ایسنا شرکت‌های بیمه‌ای در هشت رشته مرتبط با روابط عمومی با هم به رقابت پرداختند که در پایان شرکت‌های بیمه آسیا، ایران، سامان، البرز، ما، پارسیان، نوین و همچنین روابط عمومی پژوهشکده بیمه، رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دادند و لوح تقدیر، تندیس جشنواره توسط محمد ابراهیم امین، رییس کل بیمه مرکزی به آنان اهدا شد.

در بخش برنامه‌ریزی لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه بیمه مرکزی به محمود افشاری، مدیر روابط عمومی شرکت سهامی بیمه آسیا رسید و در بخش ارتباط با رسانه‌ها سیدعباس فرجی، سرپرست روابط عمومی شرکت سهامی بیمه ایران این عنوان را به خود اختصاص داد.

آرام رشیدی، مدیر روابط عمومی شرکت سهامی بیمه ما، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه بیمه مرکزی را در بخش امور هنری از آن خود کرد و مریم زمردیان، مدیر روابط عمومی شرکت سهامی بیمه سامان جایزه بخش تبلیغات را گرفت.

همچنین آرش باباییان، مدیر روابط عمومی شرکت سهامی بیمه نوین در بخش ارتباطات داخل سازمانی، علیرضا محمدعلی مدیر روابط عمومی پژوهشکده بیمه در بخش روابط عمومی الکترونیک، نصرت الله محمدی مدیر روابط عمومی شرکت سهامی بیمه البرز در بخش انتشار یافتنات و مهدی عزیزی‌ها مدیر روابط عمومی بیمه پارسیان در بخش پژوهش اجتماعی رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ