مهلت ارسال آثار به نمایشگاه دفاع مقدس

عکس > رقابت
مهلت ارسال آثار به نمایشگاه عکس دفاع مقدس “لحظه‌های جاودانه” تا ۲۰ شهریورماه جاری تمدید شد.

به گزارش همشهری آنلاین، با توجه به استقبال هنرمندان از نمایشگاه عکس دفاع مقدس، مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه این نمایشگاه تا ۹صبح ۲۰شهریورماه جاری تمدید شد.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس «لحظه‌های جاودانه» در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه همزمان با هفته دفاع مقدس چهارم تا ۲۲مهرماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه است که در بخش عکس‌های ماندگار آثار عکاسان مدعو دوره دفاع مقدس به نمایش گذاشته می‌شود.

در بخش مسابقه، هنرمندان عکاس می‌توانند حداکثر هفت اثر را با مضامین یادمان و خاطرات دفاع مقدس، خانواده شهدا، تفحص و کاروان شهدا، راهیان نور و … تا ۲۰ شهریورماه جاری به نشانی www.civa.ir و یا به دبیرخانه نمایشگاه در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، خیابان شهید صدوقی، شماره ۱۷ ارسال کنند و یا با شماره تلفن ۱۱-۶۶۹۴۶۹۱۰ تماس بگیرند.

لبخند و شادی در هشت سال دفاع مقدس، از خودگذشتگی، ایثار و صمیمت رزمندگان، حضور اقشار مردم در پشتیبانی از دفاع مقدس، نمایش معنویت و دوری از تعلقات دنیوی و امید به زندگی در دفاع مقدس موضوعهای بخش عکسهای ماندگار نمایشگاه عکسهای دفاع مقدس است.

محمد حسین حیدری، دبیر و مسعود زنده روح کرمانی، دبیر اجرایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس “لحظه‌های جاودانه” هستند.

جاسم غضبانپور، امیر علی جوادیان، سید عباس میرهاشمی، سعید صادقی و محمود عبدالحسینی داوری آثار این نمایشگاه را بر عهده دارند.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس “لحظه‌های جاودانه” از سوی مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می‌شود.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *