نامه محرمانه آل سعود به مقامات ارشد ایران

به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از کشور عمان حاکی از آن است که مقامات ارشد رژیم آل سعود نامه ای محرمانه را از طریق مقامات عمانی برای مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران ارسال کرده اند.

گفته می شود که مفاد دقیق این نامه یا پیغام تا بدین لحظه مشخص نشده اما موضوع و محور آن درباره آینده و سرنوشت حکومت آل سعود است.

در همین حال رسانه های عرب زبان به نقل از یک مقام ارشد عمانی نوشتند: آل سعود در این پیغام از مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران خواستند تا پس مرگ ملک «عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود» پادشاه سعودی و اعلام خبر آن، هیچ اقدامی برای فروپاشی رژیم سعودی انجام ندهد.

وی در ادامه افزود: آل سعود در این پیام به مقامات ارشد سعودی وعده داده اند که اگر جمهوری اسلامی ایران برای تثبیت جانشین ملک عبدالله تلاش کند، در آن صورت عربستان چندین امتیاز به ایران خواهد داد که عبارتند از:

۱- پایان دادن به جنگ نرم سعودی با ایران
۲- خروج فوری ارتش عربستان سعودی از بحرین
۳- افزایش بی سابقه آزادی دینی و غیره برای شیعیان عربستان
۴- پایان دادن به رقابت با ایران در کشورهای منطقه و نیز کنار گذاشتن اختلافات

tags

,آل سعود, حمله ایان به عربستان, خواسته آل سعئد از ایران, خواسته آل سعود از ایران, خواسته عربستان, در مورد عربستان, در مورد نامه آل سعود, در مورد نامه آل سعود به ایران, عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود, عربستان, مرگ پادشاه عربستان, نامه آل سعود, نامه آل سعود به ایران, نامه عربستان به ایران

تاریخ ۱۷ تیر      

تعداد بازدید ۱۲      

موضوعاتاخبار روز ایران و جهان,اخبار سیاسی

     منتظر نظر شما هستیم !


مهدی موعود,ظهور۱۲,تصویر واقعی شیطان,دجال و فراماسونری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ