نرم‌افزار ترک سیگار ساخته شد

۱۶م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است ایسنا- وزارت بهداشت ایرلند از ابتدای سال تازه میلادی نرم افزاری با نام «من ترک می‌کنم» را وارد بازار می‌کند تا به داوطلبان ترک سیگار این امکان را دهد تا نسبت به ارائه برنامه‌های ترک خود و به اشتراک گذاشتن آن‌ با دیگران اقدام کنند.

مدیر بخش خدمات بهداشت و درمان کشور ایرلند می‌گوید از آنجایی که پیش بینی می‌شود در سال ۲۰۲۱، حدود ۵۵۰۰ نفر در این کشور به واسطه استعمال دخانیات و بیماری‌ های ناشی از آن جان خود را از دست بدهند، بنابراین پیشگیری و پیگیری یک برنامه مشخص ترک بهترین راهکار می‌باشد.

دکتر فنتون هاول، مدیر بهداشت عمومی کشور ایرلند معتقد است کمک به اشخاص سیگاری در ترک این عادت ضریب موفقیت آنها را افزایش می‌دهد.

وی افزود: سالانه هفت نفر از ۱۰ نفر خواهان ترک سیگار می باشند که تنها چهار نفر از آنان اقدام به ترک سیگار می‌کنند که در این راه کمک‌های مراکز خدمات عمومی می‌تواند شانس این اشخاص را در ترک سیگار به دو برابر افزایش دهد.

بنابر گزارش پرس اسوسیشن، بخش بهداشت و درمان ایرلند از ابتدای سال تازه میلادی نرم افزاری با نام «من ترک می‌کنم» (آی کوئیت) را ارائه می‌کند که به داوطلبان ترک سیگار امکان می‌دهد نسبت به ارائه برنامه‌های ترک خود و به اشتراک گذاشتن آن‌ با دیگران اقدام نماید. این نرم افزار همچنین به اشخاص امکان دسترسی به کمک‌های موجود و دعوت دوستانشان جهت پشتیبانی از آنها در ترک سیگار می‌دهد.

IT Iran
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ