نمایندگان از پاسخ‌‌های فانی و فرجی دانا قانع نشدند

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخ به سوالات نمایندگان در این کمیسیون گفت: سوالات نمایندگان از فرجی دانا و فانی مطرح شد که دو نفر از سوال کنندگان قانع نشدند.

ایرنا نوشت: حجت السلام «علیرضا سلیمی» ادامه داد: در نشست امروز «قاسم جعفری» نماینده مردم بجنورد، «نادر قاضی پور» نماینده مردم ارومیه، حجت الاسلام سید«ناصر موسوی لارگانی» نماینده فلاورجان، «محمدرضا امیری کهنوج» نماینده کهنوج، «سیدمهدی موسوی نژاد» نماینده دشتستان و «محمد اربابی» نماینده ایرانشهر سوالاتی را از دو وزیر علوم و آموزش و پرورش پرسیدند.

وی دربارهٔ موضوعات سوال نمایندگان از وزرای مذکور گفت: سرانه مدارس، پرداخت پاداش بازنشستگان، اتفاقات رخ داده در بعضی دانشگاه ها، نوسازی مدارس، انتخاب سلیقه ای سخنرانان در دانشگاه ها و انتصابات در آموزش و پرورش بخشی از سوالات نمایندگان بود.

عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افزود: در نهایت پس از استماع پاسخ وزرای آموزش و پرورش و علوم، حجت الاسلام «سیدناصر موسوی لارگانی» از پاسخ فانی و یکی دیگر از نمایندگان از پاسخ فرجی دانا قانع نشدند، اما قرار شد که نشست هایی میان وزراتخانه و سؤال کنندگان برای تأمین نظر این اشخاص برگزار شود.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ