هدایتی دومین تیم لرستانی را هم خرید

۲۲ آبان ،

حسین هدایتی که به همراه اعضای هیأت مدیره استیل آذین گهر دورود در لرستان حضور داشت، امتیاز تیم دسته دومی «داتیس» خرم‏‌آباد را نیز خریداری کرد.

در این واگذاری که در محل استانداری لرستان با حضور حسین هدایتی، احمد عبدی‎پور، سرپرست داتیس، همایون بهاروند، رئیس هیأت فوتبال و حسن شریعت‌نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان انجام شد، هدایتی نام تیم را به استیل‌ آذین خرم‏‎آباد تغییر داد.

داتیسی‎ها که در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز سه‎شنبه (۲۳ آبان) مهمان تیم مس سونگون تبریز می باشند، برای حضور در این شهر مردد بودند که با هماهنگی هدایتی عازم تبریز شدند.

پیش از این مسعود عبدی، مالک خصوصی داتیس از تیم‌داری انصراف داده بود و تمرینات گروهی این تیم هم از سه هفته پیش تا کنون برگزار نشده است.

داتیس که در یک دیدار این فصل حاضر نشده و مشکلات مالی زیادی دارد، با ۱۰ امتیاز از هشت بازی در رده هفتم جدول ۱۴ تیمی گروه «ب» لیگ دسته دوم قرار دارد.

ازسوی دیگر، حسین هدایتی از موافقت با حذف «استیل آذین» از نام تیم «گهر دورود» خبر داد.

مالک تیم گهر دورود که برای بازدید از ورزشگاه تختی دورود و دیدار با مسئولان استانی به لرستان مسافرت کرده است، در گفت‎وگو با ایسنا با اعلام این خبر، ادامه داد: پس از این که با مردم دورود دیداری کوتاه داشتیم، آنها از من خواستند که اسم تیم گهر دورود لرستان باشد و من هم موافقت کردم که استیل آذین از نام تیم نماینده لرستان حذف شود.

وی تاکید کرد: کار باید برای رضای خدا باشد و ما هم دیدیم اگر نام تیم همین گهر دورود لرستان باشد، کافی است.

هدایتی ادامه داد: به هیچ وجه برای این که اسم تیم طولانی بود، نام آن را کوتاه نکردیم و این کار را فقط به درخواست مردم و مسئولان دورود انجام دادیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.