هفته هنر استان چهار محال و بختیاری برگزار می‌شود

هنر > تجسمی
هفته هنر استان چهار محال و بختیاری با هدف شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هنرمندان برجسته این استان با همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری به میزبانی فرهنگسرای نیاوران در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش همشهری آنلاین، برگزاری هفته‌های هنر استان‌ها از اواخر سال ۱۳۸۹ با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران آغاز شد که با استقبال قابل توجه علاقمندان مواجه شد و پس از برگزاری ۱۱ هفته هنر در فرهنگسرای نیاوران تهران، دوازدهمین هفته هنر استان‌ها با حضور هنرمندان برجسته استان چهار محال و بختیاری در شمال تهران برگزار می‌شود.

هفته هنر استان چهار محال و بختیاری روز ۲۵ شهریورماه گشایش خواهد یافت و برنامه‌های متنوع هنری این هفته با حضور هنرمندان برجسته استان در رشته‌های هنری موسیقی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی همچنین صنایع دستی تا روز ۲۹ شهریور دنبال خواهد شد.

مراسم افتتاحیه این هفته روز شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۱۷ با حضور دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگان استان چهار محال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند در طول برگزاری هفته هنر استان چهارمحال و بختیاری از نمایشگاه آثار برگزیده هنرهای تجسمی این استان در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران بازدید به عمل آورند.

همچنین غرفه‌های صنایع دستی و مد و لباس ویژه استان نیز در محوطه باز فرهنگسرای نیاوران میزبان علاقمندان خواهد بود.

هفته هنر استان چهار محال و بختیاری با برگزاری مراسم های آیینی و سنتی در برخی از مناطق تهران آغاز می‌شود و نمایش‌های برگزیده همچنین کنسرت‌های موسیقی سنتی استان در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *