هفت پیشنهاد تشویقی به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

ایرانسل از ارائه ۷ پیشنهاد تشویقی جذاب به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل به مشترکین خود خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ۷ هفته مکالمه رایگان با شماره طلایی، هدیه روز هفتم، شارژ شگفت انگیز جشن هفت، به هفت پیامک بزنید، مسابقه پیامکی جشن هفت، هدیه ویژه اولین هفت مشترک دائمی و هدیه ویژه اولین هفت مشترک اعتباری هفت پیشنهاد تشویقی ایرانسل به مناسبت هفتمین سالروز راه اندازی به شمار می روند.
بر اساس این گزارش، به مدت ۲ هفته از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۷ آذر هر روز یک مشترک تازه ایرانسلی شانس برنده شده سیم کارت طلایی ایرانسل را خواهد داشت و این برندگان می توانند از امکان هفت هفته مکالمه، ارسال پیامک، پیام چند رسانه ای ایرانسلی و GPRS نا محدود و رایگان بهره مند شوند.
همچنین در صورتی که مشترکین ایرانسل در هفته، بین هفت مشترکی باشند که بیشترین مکالمه داخلی شبکه را داشته اند، در روز جمعه هفته بعد می توانند به صورت نا محدود از خط ایرانسل خود استفاده کنند.
این پیشنهاد تشویقی ویژه مکالمه، پیامک ایرانسلی، اینترنت همراه رایگان در روز جمعه هفته بعد بوده و مهلت استفاده از آن از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۷ آذر خواهد بود.
 
علاوه بر این در جشن هفت ایرانسل، مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز جشن هفت ایرانسل نیز از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۷ آذر تعیین شده است و مهلت اعتبار افزایش یافته شارژ مشترکین سیم کارتهای اعتباری که ۵ هزار تومان سیم کارت خود را شارژ می کنند از ۱۰ روز به ۱۵ روز، مشترکینی که ۱۰ هزار تومان سیم کارت خود را شارژ می کنند از ۱۵ روز به ۲۰ روز و مشترکینی که اقدام به شارژ سیم کارت خود به مبلغ ۲۰ هزار تومان می کنند از ۲۰ روز به ۲۵ روز افزایش می یابد.
 
مشترکین ایرانسل می توانند در روز تولد ایرانسل یعنی ۲۹ام مهر، با ارسال یک پیامک به شماره ۷ و یا ۷۰۰۰ ، به پاس سالهایی که عضو خانواده بزرگ ایرانسل بوده اند از بسته پیام چند رسانه ای و پیامک رایگان هدیه، تا پایان روز ۲۹ مهر ماه برخوردار شوند.
 
علاوه بر این مشترکین ایرانسل می توانند از ۲۹ مهر به مدت هفت هفته در مسابقه پیامکی جشن هفت ایرانسل شرکت کرده و با کسب امتیاز بیشتر شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۷i امتحان کنند.
 
مشترکین برای آغاز کافی است عبارت haft را به شماره ۷۳۷۷ ارسال کنند تا در این مسابقه شرکت داده شوند. همچنین مشترکین برای اطلاع از امتیازخودکافی است عبارت me را به شماره ۷۳۷۷ ارسال کنند و هزینه هر پیامک نیز ۵۰ تومان در نظرگرفته شده است.
 
علاوه بر این، هفت مشترک حقیقی سیم کارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل که در آغاز فعالیت ایرانسل اقدام به ثبت نام و فعال سازی سیم کارت خود کرده اند و همچنان عضو خانواده بزرگ ایرانسل می باشند به مناسبت ۷ سالگی ایرانسل می توانند تا ۷ هزار دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه داشته باشند.
 
این هدیه ایرانسل تا هفت ماه و هر ماه ۱۰۰۰ دقیقه اعتبار خواهد داشت و به این دسته از مشترکین وفادار یک عدد گوشی موبایل هوشمند نیز اهدا خواهد شد.
 

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *