ورساچه طلایی شد!!

۳۰م دیماه ،

کوین کاستنر و خانم شارلن شاهزاده موناکو در میان اشخاص مشهوری بودند که در روز ارائه مجموعه رنگارنگ ورساچه در پاریس حضور داشتند…

خبر نو :برند ورساچه (Versace) مجموعه تازه خود برای بهار و تابستان ۲۰۱۳ را به نمایش گذاشت.

کوین کاستنر و خانم شارلن (Kevin Costner and Princess Charlene) شاهزاده موناکو در میان اشخاص مشهوری بودند که در روز ارائه مجموعه رنگارنگ ورساچه در پاریس حضور داشتند. 

در مجموعه «اوت کوتور» بهار- تابستان ۲۰۱۳ این برند از پارچه‌های گرانقیمتی چون حریر شیفون و ابریشم استفاده شده است. 

از نظر رنگ بندی نیز، این یک مجموعه خالص ورساچه است که در آن از ترکیب زرد و صورتی با مشکی و طلایی استفاده شده است. لوکس بودن این مجموعه بدیهی است، چون در لباس‌های آن طلای اصل به کار رفته است. 

دوناتلا ورساچه (Donatella Versace)، مدیر ارشد اجرایی این شرکت در این مراسم گفت: «در این مجموعه از دو پارچه استفاده شده است، پارچه راه‌راهی که نوار‌هایش از طلای واقعی است، یعنی طلا در ابریشم تنیده شده است. پارچه دیگر دنیم ژاپنی است که در آن نیز طلا بافته شده است. بنابراین این کار را در مجموعه‌های لباس‌های آماده نمی‌بینید، زیرا بسیار گران تمام می‌شود.» 

دوناتلا ورساچه آتلیه ورساچه را پس از وقفه‌ای ۸ ساله دوباره به هفته «اوت کوتور» (Haute Couture) پاریس برگرداند. 

همچنین برندهای دیگری چون دیور (Dior)، شانل (Channel)‌، جورجیو آرمانی (Giorgio Armani)‌، ژان پل گوتیه (Jean Paul Gaultier) ‌و والنتینو (Valentino) در این هفته مجموعه‌های خود را در نقاط مختلف پاریس ارائه می‌کنند.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *