ورود هیبریدی​ها به ناوگان حمل و نقل

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 ورود هیبریدی​ها به ناوگان حمل و نقل

ورود هیبریدی​ها به ناوگان حمل و نقل

معاون اجرایی رییس جمهوری به ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور ماموریت داد بکارگیری خودروهای برقی و هیبریدی را در ناوگان حمل و نقل کشور بررسی کند.

به گزارش ممتازنیوز، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری در جلسه ویژه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تاکید بر اهمیت ویژه سلامت شهروندان و موضوع آلودگی هوا از این ستاد درخواست کرد تا در اسرع وقت راهکارهای کوتاه مدت و مختلف اصلاح وضعیت مصرف سوخت و کاهش آلایندگی هوا را تدوین کند.
شریعتمداری همچنین ضمن تاکید بر بررسی راهکارهای مقابله با آلودگی هوا تصریح کرد: این موضوع درقالب آیین نامه حمایت از بکارگیری خودروهای برقی و هیبریدی در دستور کار ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت قرار گرفته و پس از جمع بندی در کمیته فنی ستاد در اسرع وقت جهت سیر مراحل تصویب به دولت ارائه شود.
در این جلسه نقش حمل و نقل در میزان آلودگی های زیست محیطی و افزایش آلودگی هوا در هفته های اخیر مورد بررسی قرار گرفت و گزارشی نیز از عملکرد ستاد در نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهری ارایه شد.
به گزارش ایرنا، بر اساس تصمیم ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت مقرر شد موضوع امکان سنجی واردات خودروی مناسب برای تاکسی با استفاده از ظرفیت قانونی تخفیفات گمرکی توسط ستاد بررسی و پیشنهاد اجرایی ارائه شود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *