پخش فیلمی از حمله هسته ای کره به آمریکا

۲۶فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

فیلم ویدئویی که روز شنبه انتشار یافت حملات هسته ای کره شمالی به چهار مکان را در آمریکا از جمله واشنگتن ، کالیفرنیا، هاوایی و مکانی که راوی از آن به عنوان کلرادو اسپرینگز نام می برد اما به آرکانزاس شباهت داشت، به تصویر کشیده بود.

انتخاب: روزنامه یو اس ای تودی نوشت: فیلم ویدئویی که روز شنبه انتشار یافت حملات هسته ای کره شمالی به چهار مکان را در آمریکا از جمله واشنگتن ، کالیفرنیا، هاوایی و مکانی که راوی از آن به عنوان کلرادو اسپرینگز نام می برد اما به آرکانزاس شباهت داشت، به تصویر کشیده بود.

مقامات آمریکا باور ندارند موشک های کره شمالی قادر به هدف گرفتن خاک آمریکا باشند.

این فیلم را یک پایگاه دولتی کره شمالی با نام اورمینزوکری منتشر کرد. این فیلم بر روی یو تیوب هم قرار گرفته بود.

در این فیلم هرکدام از اهداف آمریکایی پس از اصابت موشک به گلوله ای از آتش تبدیل می شدند. احتمال حمله به کلرادو اسپرینگز بسیار است زیرا فرماندهی دفاع هوایی شمال آمریکا و دانشکده نیروی هوایی آمریکا در نزدیکی آن قرار دارند. البته بر اساس نقشه ای که کره ای ها ارائه داده اند، مکان حمله در حقیقت جایی در آرکانزاس جنوبی یا شمال لوئیزیانا است.

تصاویر این فیلم با موسیقی و صدای رعد همراه است. تا شنبه بعد از ظهر این فیلم بیش از ۲۲۵ هزار بیننده در یوتیوب داشت.

تنش ها تمام هفته در شبه جزیره کره ادامه داشت. مقامات آمریکایی می گویند انتظار دارند کره شمالی به زودی یک آزمایش موشکی انجام دهد اما اصرار دارند که دولت کره شمالی با وجود آنکه از توانایی های هسته ای ابتدایی برخوردار است اما ثابت نکرده سلاحی در اختیار دارد که می تواند به خاک آمریکا اصابت کند.

مقامات آمریکایی گفتند، پنتاگون قصد سرنگون کردن موشک های کره شمالی را ندارد مگر آنکه هدف این موشک ها متعلق به آمریکا یا یکی از متحدان آن باشد.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ