پخش مجدد”آرایشگاه زیبا”و “مجید دلبندم”

سریال آرایشگاه زیبا که محصول سال ۱۳۷۱ شبکه دو سیماست را احمد بهبهانی نوشته و صدیقه موسوی‌زاده تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد. داستان این سریال ۱۳ قسمتی که پخش آن از شنبه ۲۲ مهر و در ساعت ۱۹ هر روز به جر جمعه ها از شبکه دو سیما آغاز می شود در خصوص احمد خمارلو صاحب آرایشگاه زیباست او تاکنون ازدواج نکرده است. خانم و آقای خمارلو (پدر و مادر) اسد هربار تصمیم می گیرند به خواستگاری بروند، به یک نحوی این مراسم به هم می خورد و اسد هم در آرایشگاه خود با اتفاقات روزمره و کسبه محل روزگار را می گذراند.

در این سریال رضا بابک، فاطمه معتمدآریا، پری امیرحمزه، راضیه برومند، مرتضی احمدی، حسن پورشیرازی و … ایفای نقش کرده‌اند و کارگردانی آن بر عهده مرضیه برومند است. ناصر شوندی هم کارگردان تلویزیونی آرایشگاه زیباست.

مجموعه «مجید دلبندم» محصول ۱۳۷۸ به تهیه‌کنندگی بیژن بیرنگ و مسعود رسام و کارگردانی رضا عطاران و با بازی یوسف تیموری، رضا عطاران، مجید صالحی، زیبا بروفه، حمید لولایی، جواد رضویان، ماجرای عروسکی بانمک با دست‌های بلند است که در هر داستان، ماجرایی زیبا و خنده دار خلق می‌کند. این عروسک هر بار با دو سوال «چرا دست من درازه؟»، «چرا این غذا شور می‌شه؟» فضایی را بازسازی می‌کند که عنصر خلاقیت و تازگی داستان را بیش از پیش به نمایش می‌گذارد. این داستان با موضوعی پینوکیوایسم اما کاملاً ایرانی شده تهیه شده ولی از جنبه‌های متفاوت دیگری مورد بررسی قرار گرفته است.
منبع: خبرگزاری ایسنا


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ