پردرآمدترین نویسنده​های آمریکا در سال ۲۰۱۲ را بشناسید

۲۱فروردین۱۳،

به این منظور با فراخوانی که از سوی این اتحادیه داده شد، شمار بسیاری از کتاب‌های الکترونیک آمار خود را اعلام کردند. در این میان بیش از هزار عنوان کتاب الکترونیک ملاحظه می‌شود که فروشی بیش از ۲۵ هزار نسخه را تجربه کرده‌اند. به نقل از این اتحادیه، این آمار نشان‌دهنده اقبال مردم به کتاب‌های الکترونیک است و نشان می‌دهد این صنعت راه خود را پیدا کرده است.

در میان کتاب‌های الکترونیک ارایه شده در سال ۲۰۱۲ نورا رابرتز، نویسنده آمریکایی با داشتن ۴۰ عنوان کتاب، رکورددار انتشار یافتن کتاب‌های الکترونیک شده است. او که در عرصه کتاب‌های چاپی نویسنده‌ای پرفروش است، در عرصه کتاب‌های الکترونیک نیز تاکنون بیش از ۳٫۲ میلیون نسخه کتاب فروخته است.

جیمز پترسون با داشتن ۲۹ عنوان کتاب در فهرست کتاب‌های الکترونیک در مقام دوم جای دارد. او از نظر درآمد در سال‌های اخیر نفر اول فهرست پر درآمدترین نویسندگان بوده است و در عرصه الکترونیک نیز تا کنون بیش از ۲٫۶ میلیون نسخه کتاب فروخته است.

جانت ایوانوویچ دیگر نویسنده پرفروش آمریکایی نیز با ۱۹ عنوان کتاب در مکان سوم این فهرست جای دارد و بیش از ۱٫۸ میلیون نسخه کتاب الکترونیک از آثار وی را مخاطبانش خریداری کرده‌اند. با این حال هنوز کتاب‌های چاپی مخاطبان بیشتری دارند، هرچند فاصله بین این دو عرصه در حال کمتر و کمتر شدن است.

از دیگر کتاب‌های موفق در عرصه الکترونیک کتاب «خوش‌شانس شماره یک» نوشته نیکلاس اسپارکز است که در حالی که بیش از یک میلیون نسخه از آن در بازار کتاب‌های چاپی فروخته شده، در عرصه الکترونیک نیز موفق شده تا بیش از ۵۶۹ هزار نسخه از این کتاب را به فروش برساند.

در همین حال کتاب پرفروش گیلان فیلین یعنی «دختر گمشده» هم که هفته‌هاست در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز جای دارد، با فروش یک میلیون نسخه چاپی و ۹۰۰ هزار نسخه دیجیتال به نظر می‌رسد هنوز مخاطبان بیشتری بتواند برای خود دست و پا کند.

در میان کتاب‌های کودکان و نوجوانان نیز سه گانه «بازی‌های گرسنگی» با فروش ۱۲٫۷ میلیون نسخه الکترونیک پرچمدار این حوزه است.
 

۶۰۶۰

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *